Söylemek isteyip de söylemediğiniz şeyleri napıyorsunuz ya?

İllaki oluyor şimdi ben dobrayımdır ağzıma geleni kıçımdan da olsa ifade ederim, içime atmam ayaklarına yatmayın kalkın.

Şimdi arkadaşlar bir dostun radyosunu dinliyorum ve çalan parça İlhan İrem'in Konuşamıyorum adlı eseri.

Allah için bu adam gibi siz de söylemek isterken söylemeyince ne oluyor napıyorsunuz bir anlatın şarkı mı yazıyorsunuz kafayı mı yiyorsunuz yoksa mercimek yemeği mi?

0|0
489

En İyi Kız Görüşü

• Kendimi o kadar zorluyorum ki o durumda. Pat diye çıkıyor ağzımdan artık.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Söylemek isteyip de söylemediğiniz şeyleri napıyorsunuz ya?
    Cevap söylemiyorum :D
    demek isterdim şaka tabiki illaki sölüyorum söyliyemiycegim birşey oldugunu düşünmüyorum ne kadar güzelleştile biliyorsa cümle güzelleştirirm kibar bir şekilde nazikce cözük odaklı olarak sorarım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 47

• Kargo yapıp gönderiyorum 😝 Bazen oluyor söyleyemiyorum tutuyorum hazmı zor olsada unutmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • içime atıyorum

0|1
    0|0
  • Açık konuşmak gerekirse önce uzun bir süre kafayı yiyorum. Daha sonra artik yetti canima kivamina geldigi zaman varı yoğu döküyorum hemde fazlasiyla

0|0
    0|0
  • Başkasına söylüyorum. O da herkese yayıyor. Duyması gerekn duyuyor

0|0
    0|0
  • Dobrayım da dası bir tek gururum girerse devreye susarım gururum ne zaman girer devreye aşık olduğumda ne bilim hoşlandığımda ya da değer verdiğim birinin kalbimi kırdığında içimdekileri söylemem olumlu şeyleri söylemem daha doğrusu değişik

0|0
    0|0
  • arkadaşlarıma anlatiyorum içimden böyle dedim diye olum tehlikesi yoksa ve çıkarlarımı mahfedecek değilsem lafı içimde tutmam

0|0
    0|0
  • Anlamak isteyen söyleyemesek de anliyor ama işine gelmiyor. Boşvermek en iyisi.

0|0
    0|1
  • hiçbir şey yapmıyorum kalıyor öyle. kimseye de çok anlatamıyorum sıkılıyorlar. git başımdan diyorlar. :/ :/

0|0
    0|0
  • yiyorum sozlerimi. Ondan kilo aldım hep

0|0
    0|0
  • Kendi kendime konuşurum. :D Napayım başka?

0|0
    0|0
  • Olay cikaririm

0|0
    0|0
  • Günlüklerim doldu bile...

0|0
    0|0
  • Yazıyoruz çiziyoruz aynalara ağlıyoruz. d sjsj

0|1
    0|0
  • Hesabi sonraya saklarim. Cok yillik planlarim bu sayede olustu. Kucuk hesaplarin insaniyim.

0|0
    0|0
  • kafayi yiyorum ama olsun iyiyim

0|0
    0|0
  • genelde söylerim

0|0
    0|0
  • Uyurken soylenirim bol bol. Ama mutlaka söylerim yani gercekten

0|1
    0|0
  • söylüyorum ben

0|0
    0|0
  • içimde tutuyorum.

0|0
    0|0
  • Yokki oyle bisi aninda dökülürum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27

Erkekler Ne Diyor 8

• Söylemek istiyorsam, söylerim.

0|0
    0|0
  • Sadece susuyorum.

0|0
    0|0
  • zamanı geldiğin de söylerim. hemen hislerimle hareket etmemeye çalışırım. örneğin birisi moralimi bozdu. hemen pataklamam mı gerekir. tabii ki hayır. şiddet en son seçeneğimdir.

0|0
    0|0
  • icine atıyorsun napıcaksın mecbur atıyorsun sonra doluyorsun doluyorsun bu ya sinir oalrak bşirinden cıkıyor ya da iki damla göz yası olarak

0|0
    0|0
  • söylemek isteyip de söyleyemediğim hiçbir şey olmadı..
    tutamam ben çenemi..

0|0
    0|0
  • İçimize atıyoruz

0|0
    0|0
  • kendime söylüyorum

0|0
    0|0
  • kumbaraya atıyorum birikince kendisi söylüyor zaten :DDDDDDD

0|0
    0|0