Sizi sinirlendiren konularda saygılı kalmayı becerebiliyor musunuz? Öfke kontrolünüz var mı?

Örneğin bir konuyu tartışırken karşınızdaki insan size tamamen zıt şeyler söylediğinde, öfkelenip saygınızı yitiriyor musunuz yoksa kendinizi kontrol edebiliyor musunuz?

• Öfke kontrolüm var.
    48%(28)52%(51)Oy Ver58%(23)
  • Öfke kontrolüm yok.
    52%(30)48%(47)Oy Ver42%(17)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Durum analizi önemli. Bazen öfkemi kontrol etmeme gerek kalmaz, bazende sakin ve saygılıbir şekilde ezip geçerim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar kontrollü iseniz karşınızdaki o kadar sinirlenir :) bunu gördükçe daha mutlu olursunuz...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Herkes aynı görüşleri paylaşmak zorunda değil tabiki zıt görüşleri savunabilir. Olağan bir şey bu. Karşımdaki insan küfüre hakarete başvurmadığı sürece istediğini söyleyebilir, küfür ve ya hakaret ederse zaten konuyu uzatmam. Hakarete hakaretle de karşılık vermem, genelde sağlam bir laf sokar sonra da bitiririm iletişimi kıvransın dursun.

1|0
    0|0
  • saygimi yitirmemeye calisiyorum, sinirlensemde kafam sakinlesince bir yanlisim olmussa kusura bakma diyorum. Seninle bugun tartisdik pardon eger bir yanlisim olduysa :) zaten bir insanla yuz yuze konusmak daha iyi bence bu konularda cunki kendini net anlamiyorsun.

1|0
    0|0
    • Estağfurullah gergin bir sitedeyiz olabiliyor böyle şeyler ben de bir yanlışım olduysa özür dilerim. :)

• evet dogru maalesef zaman zaman oyleyiz, estagfirullah :)

• Beceremem

1|0
    0|0
  • Bende her türlü kontrol mekanizması mevcut da onun sınırlarını zorlayan tipler maalesef bazen sinir katsayımı anlamsız bir şekilde yükseltebiliyor.

1|0
    0|0
  • Evet rahatsız edici derecede sakin kalabilirim.

1|0
    0|0
  • Usulca dinlerim nokta vuruşu cümleler kurar bir daha muhatap olmam içinde patlar daha çok sinirlenir en iyi çözümdür kendisi...

1|0
    0|0
  • Normalde de saygı falan göstermem

1|0
    0|0
  • Öfke kontrolüm yok

1|0
    0|0
  • Ben bazen tutamıyorum çok ağır cümleler sonu bitmeyen büyük nefretlere dönüşüyor 😮😬😐☹️

1|0
    0|0
  • Bu durumda uzaklasmanin daha iyi olacagina inanirim

1|0
    0|0
  • yok..
    bende yok..

1|0
    0|0
  • var çok şükür

1|0
    0|0
  • Yakınlık derecesine göre değişiyor. Nazım yakınlarıma geçer.

1|0
    0|0
  • Saygılı kalmayı becerebiliyorum, öfkemi kontrol edebiliyorum.

1|0
    0|0
  • Bu konuda tecrubeli olsamda vucut dilim belli ediyor ne yazıkki

1|0
    0|0
  • Sakin bir insanım zaten kontrol edebiliyorum öfkemi

1|0
    0|0
  • bir yere kadar alttan alırım baktım olmacak bende bağırırım

1|0
    0|0
  • 9 seans öfke kontrolü görüşmüş birisi olarak söylüyorum, HAYIRRRR damarıma basanın damarına basarım 👍🏼

1|0
    0|0
  • alıştım artık

1|0
    0|0
  • Hiç yok

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 28

• Çok nadir bir şeye sinirlerim bozulur, gerçekten sinirlerimi bozacak kadar ileri gitmişse de kendimi tutmam açıkçası ama saygısızlık olarak görmüyorum bunu. Sonuçta kimseye hakaret ya da küfür etmem.
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
  • Konudan konuya değişiyor ama genellikle sakin bir yapım var.

1|0
    0|0
  • Saygımı yitirmem

1|0
    0|0
  • Hayır yok. Olsun isterdim

1|0
    0|0
  • Bu kişi benim seçimlerime dair şeyler söylüyorsa icimde volkanlar patlar. En iyisi sıkı bir yumruk atmak.😊👊

1|0
    0|0
  • Kim olursa olsun dağıtıyorum ortalığı.

1|0
    0|0
  • ofkelenmem

1|0
    0|0
  • Laf sokarım

1|0
    0|0
  • A dedim yanlışlıkla. Öfke kontrol sorunlarım var

1|0
    0|0
  • Genelde nabza göre şerbet veririm ve pişman olmamm :)

1|0
    0|0
  • her konuda kendimi kontrol edebiliyorum fakat bunun sınırı zorlanırsa bilemem. herkese karşı saygım sonsuz.

1|0
    0|0
  • Sabırlı biriyimdir, saygımü da bozmam. Sinirimi içimde yaşamaya çalışırım ya da kibar bir dille o kişiye anlatırım derdimi.

1|0
    0|0
  • Karşındakinin kim olduğuna bağlı

1|0
    0|0
  • Kontrollüyümdür genelde ama eğer ipler kopmussa ve doyma noktama gelmissem en kötü muhatabım değilsin der bir daha konusmam oradan uzaklasırım

1|0
    0|0
  • Zor kontrol ediyorum

1|0
    0|0
  • Ne saygısı, ortalığın mna koyarım. Çok pis huyum var

1|0
    0|0
  • Soyleki beni sinirlendirricek olay adeti 3 den fazlaysa ofkemi kontrol edemiyorum 😂

1|0
    0|0
  • Duruma bağlı ama saygısızlık yaparsa kendi fikrini bana uydurmaya çalışırsa elimden alamazlar

1|0
    0|0
  • Yok işte

1|0
    0|0
  • belirli sınıra kadar var

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor... ;