Geçmişe karşı pişmanlıklarınız var mı?

Yeri geliyor zamanı geri almak istiyor musunuz? Keşke şöyle yapsaydım, keşke böyle olmasaydı dediğiniz zamanlar, zamanı geriye almaya çalışıp ama alamadığınız anlar..

link

Güncellemeler:
Güncelleme için kusura bakmayın şimdiden fakat herkesin bir pişmanlığı var, şunu bilmenizi isterim ki;

link

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Düşündüm ama Allah' şükür keşke dediğim birşey yok şu anda. Küçükken bakkaldan çaldığımız şeyler dışında :)

0|0
    0|0
    • Hihihi, ohh dert vermesin Allah sana o zamann =)

• Evet yanlış oldu galiba :D

• Nese burası Türkiye, pişmanım de çıkarsın :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• İsterdim tabi ama ne zaman böyle düşünsem aklıma Zaman Tüneli filmi geliyor.

spoiler olmasın, bir replik yazayım sadece

- Bin defa da geri gitsem aynı şey farklı şekillerde sonuçlanacaktı.

Foto hoşuma gitti. Şu kızılderili bilimadamları zaman makinasını bulsun ama, en azından bir hafta sonranın oyun sonuçlarını öğreneyim :)

0|0
    0|0
  • var tabi ki lisede güzel bir kız bana teklif etmişti bende kabul etmemiştim peşimde çok dolanmıştı bende seviyordum ama nedense kabul etmemiştim 3 sene sonra kız arkadaşları ile gezerken gördüm okadar güzel geldiki gözlerime ona bakarak donup kaldım onun sözü ise "ne bakıyorsun be " oldu o an başımdan kaynar sular döküldü 1 sene önce karşılaştık biraz konuştuk evlenmiş 2 tane çoçuğu olmuş... ama güzelliğinden hiçbirşey kaybetmemiş ozaman keşke lisede iken hayır demeseydim dedim

0|0
    0|0
    • Birazcık dürüst olayım hiç üzülmedim. :) Baştan kıymet bilmezseniz egonuz tavan yaparsa ohh olsun sizee =))

• ego felan değil sadece bazı sorunlar yüzünden seve seve hayır dedim o yüzden pişmanım yoksa pişman olmazdım

• işte istediğim soru ve haykırıyorum

EVET PİŞMANIM 8 SENE SADIK KALDIĞIM KIZI ALDATMADIĞIM İÇİN PİŞMANIM :)

0|0
    0|0
    • Bunun için mi pişmanlık? Sen doğru olanı yapmışsın, şerefini 5 paralık etmemişsin. Niye bu pişmanlık :/ Bırak üzenler düşünsün..

• niye biliyomusun 8 sene sonra bana yine iftira attı aldatıyosun dedi inandıramadım ve ayrıldım işte aldatmadım için pişmanım en azından yaptım derdim 5 ay sonra hatasını anladı yalvarmak için geldi tek sözüm kusurabakma ben eskici değilim dedim yol verdim ama pişmanım sadık olduğum için kim ne derse desin onu keşke aldatsaydım he bu yüzden geleni aldatcakmıyım hayır ama onu keşke aldatsaydım .

• Güncelleme anı yaşayın diyor sanırım. Eğer anı yaşamaksa anlatılmak istenen, kendi fikrimi söyleyeyim; insanın kendi kendini, geleceğini, tüm maneviyatını harcamasıdır, yoketmesidir anı yaşamak...

0|0
    0|0
  • aşk, okul, iş .. her zaman geçmiş aranır. hep daha iyisini yapabilirdim dersin, keşke dersin.. ama zaman geri gelmiyor zamanında doğru kararlar vermeliyiz.

0|0
    0|0
  • bütün pişmanlıklarım hep ilişkilerdeki hatalarımdan dolayı

0|0
    0|0
  • evet var ne yazık ki :/

0|0
    0|0
  • evet var azcık

0|0
    0|0
  • şü linklerine hastayım hatun kişi

senin sürrealist yaşadıgını dusunuyorum

0|0
    0|0
  • günlüğümü taratıp sana mesaj olarak atarım

0|0
    0|0
    • wuuu, günlük tutmak ciddiysen eğer günlük tutmayı ben çok severim insanın içinde ki arkadaşı kelimelerde çohoş oluyor =)

• Aynen, bir özelliği kalmıyor yoksa.. :)

• evet en yakın arkadaşının tüm sırlarını başkasına anlatması gibi bir şey..:)

• Olmaz mı be Çikileta. Bazı hatalarımdan dolayı üzdüğüm kişiler oldu. Aklıma geldikçe üzülüyorum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Acı hissedermiyim evet.Ama pişmanlık dersen hayır.Çünkü o an o kararı vermem gerekmiştir.Ve veren kişide yine benimdir.Kendi seçimlerim kendi sonuçlarım.

0|0
    0|0
  • Geçmişte yaşadığım her şey için kendimi ve insanları affettim.Keşkelerim kalmadı.

0|0
    0|0
  • ortaokuldayken de fen bilgisi kitabında kurbağa deneyi vardı. neymiş efem kurbaganın kalbini inceleyecegız. kitapta hayvanı eterle bayıltmamız yazııyodu. valla billa acil servise gittim. o eteri istedim. ama vermediler. ben de kurbagıyı canlı canlı kestim. o sesi hala kulagımda. cok pişmanım:(((((

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;