Mesafe koyamadığınız insanlar oluyor mu?

Gizli Üye
Mesafe koyamadığınız insanlar oluyor mu?

Detay kısmını okuyarak yanıt vermenizi rica edeceğim

Benim 2008 yılında tanıştığım aynı lise döneminde mezun olduğum bir arkadaşım var, kendisi de bedensel engelli ve kas hastası aynı zamanda kendimde bedensel engelliyim ama ben ayakta destekli olarak yürüyorum, aramızda çok güzel bir iletişim var yani görüşmediğimiz zamanlarda bile daha sonra görüştükten sonra çok güzel bir şekilde anlaşıyoruz, ama ister istemez kendisine karşı duygularım var.

Daha önce kendisi evlilik yaptı daha sonra ayrıldı sonra görüşmeye başladığımızda aynı fizik tedavi merkezine gittik hala da gidiyoruz, geçen gün kendisi ile sanaldan bir şeyler yaşamak istedim önce düşünmem lazım dedi sonra da böyle bir şey yapamam senin yüzüne bakamam dedi tabii ben kendimi kötü hissettim psikolojik olarak Instagram'da olan fotoğrafımızı falan kaldırdım, ama hani her zaman için benden sana arkadaş olur dost olur ama sevgili ve aşk adına hiçbir şey olmaz demişti, açıkçası mesafe koymaya çalıştım Instagram üzerinden yazmamaya gayret ettim bayağı bir görüşmeyecektim aynı tedavi merkezinde saatleri farklı isteyecektim fakat yapamadım.

yani neden böyle oluyor bilmiyorum hem canım yanıyor hem onunla olmak iyi geliyor hem arkadaşlığı çok güzel beni çok iyi anlıyor ne olursa olsun yanımda oluyor beni toparlıyor, ama bir yandan da bu işin sevgi boyutu var yani kopsam kopamıyorum gitsem gidemiyorum hesabı, bir yandan da diyorum bir süre yalnız kaldım tedaviye gidemedim sanırım o sürede bir akıl karışıklığım da olmuş olabilir bilemiyorum yani, bu konuda tavsiyelerinizi merak ediyorum.

Nasıl davranmalıyım mesafeli mi olmalıyım kendimi korumalı mıyım? Çok kararsızlık çekiyorum, yani bana arkadaş olarak dost olarak bir değer verdiğini de biliyorum.

#GeceMuhafızı

24 Kasım 2022 Perşembe Saat 12.08

Güncellemeler
1 yıl
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim
Mesafe koyamadığınız insanlar oluyor mu?