Arkadaşlar yardım eder misiniz, beynim üstünzeka gibi mi çalışıyor yoksa şizofreni miyim?

Yaso001
19 yaşındayım sorunalrım şunlar:
+Beynimi susturamıyorum ve hiçbirşeye odaklanamıyorum
+Duvarda anlamsız şekiller görüyorum
+İnsanlarla anlaşamıyorum, yapmacık hareketerini gördüğümde direk milletten ya tartışıyorum ya da uzaklaşıyorum
+3 okuldan atıldım (milletle kavga çok ediyorum) ama matematiğim herzaman iyiydi bu okular eski anadolu lisesi seviyesinde liselerdi
+Hayatımda tek kaldığım ders resim dersi resim çizmeye bir türlü odaklanamıyorum
+Anılarımı unutamıyorum
+Tatlı çikolata türevli şeylerden hiç sevmiyorum ekşi seviyorum sadece turşulu tavuk dürüm olsa ölene kadar yerim
+Spor yapınca beynim rahatlıyor o zaman susturabiliyorum
+milletle anlaşmayı bilmyorum karşımdaki bana nasıl davranıyorsa bende ona öyle davranıyorum
+Çocukken doktora gitmiştim pskolojiye bana sen üstün zekalı olabilirsin dedi doktor sonra ilaç yazmıştı o ilaçdan sonra hep sınav fullüyordum yemin ederim annem babam inanamıyordu ama aklımız ermiyordu ilaçtan dolayı olduğunu çünkü o dönem ablam beni iyi bir çalışma temposuna sokmuştu ilaç olmasa o da olabilir
!!+ yarın doktora gitcem ve gördüğüm şekilleri anlatıcam beni inşallah deliler hastanesine yatırmazlar :')
Arkadaşlar yardım eder misiniz, beynim üstünzeka gibi mi çalışıyor yoksa şizofreni miyim?
3
3
Görüşünü yaz