Beni evden atacakmış siz ne diyorsunuz?

Gizli Üye
Arkadaşlar bakın okuldan geldim yorgun, argın, halsiz, bayılacak gibi oluyorum annem hala bana laf söylüyor. Odası bok gibi kitapları bir yerde, bilgisayar bir yerde vb vb diyor. Allah aşkına odası tertemiz olan var mı? Yoruldum gerçekten bu kadın beni artık sinir ediyor geçen gün de dövdüm çünkü canıma tak etti sürekli beni eleştiriyor, bana laf söylüyor şimdi de ben bunu evden atıcam görecek diyor. Bir anne olarak ne zaman bana yaşam alanı tanımış sorarım size. Benim büyümeme, gelişmemr karşı resmen. Yaşıtlarım gibi davranmıyor ve düşünemiyorum. Safım. Hiçbir zaman ilgilenmemiş benimlr kendi kendime Bi şeyler başarmaya çalışmışım. Sizin anneniz de böyle mi eğer böyleyse eyvallah diyeceğim ama değilse lütfen bana akıl verin yoruldum gerçekten. Bıktım usandım. İçimden şu cümle geçti Gerdeğe de sen gir benim yerime.. Gerçekten ama artık çok sıkıldım. Okula gittim de kurtulamadım, geldim de kurtulamadım
. Babam istiyor bu istemiyor. Allah herkesi bildiği gibi yapsın çok sıkıldım inanın.. Ablam da gidip odama bakıyor nasıl diye. Ben yataktan çıkmıyorum gün boyu yatıyorum onlar yatak derdinde. Annemi de Allaha havale ediyorum gitsin bir daha gelmesin gerçekten. Bu yaptıkları kıskançlık başka bir şey değil. Anne kızının iyiliğini ister ama sürekli bana laf yapıyor. Bu ne olacak? Bu zamana kadar bakireydim bakireliğimi 20 yaşında verdim ama Bi önemi yoktu işte sürekli ezildim.. Annemle de konuşmuyorum işte. Böyle yaptığı için.. Tüm kızlarını çağırıyor anneciğim bilmem ne bana da buna söyleyin gelsin. Bu dediği de ben oluyorum işte.. Allahı ne zaman bana yardım edeceksin.. Yoruldum
Beni evden atacakmış siz ne diyorsunuz?
3
2
Görüşünü yaz