Böylelerine karşı nasıl bi tavır takınmalıyım?

Gizli Üye
Şimdi burada hiç tanımadığım insanlara gizliden ego kasacak değilim. Ama sinirimi çok bozan bi durum var. Öyle aman aman çok güzelim demiyorum, ama bi erkek dönüp ikinci defa bakar genelde, bazılarının makyajlı halinden daha güzelim doğal halimle bile. Koca parası yiyen, dedikodudan baska bir şey bilmeyen kezbanlar beni kıskanıyor, aşağı görmeye eziklemeye çalışıyor, sanki kendilerinin çok güzel bi hayatı varmış gibi, benim onları geçmemi daha iyi olmamı istemiyorlar. Kadınların başka düşmana ihtiyacı yok gerçekten, hemcinslerimiz bize yetiyor. Bi zamanlar susar geçiştirirdim ama gerçekten çok sinirimi bozmaya başladı, alttan alttan laf sokuşturmalar üstü kapalı eziklemeler aşağı görmeye çalışmalar. İstesem onların kocalarını bile elde edebilirim, hayatta hiçbir şeyleri yok beni ezmeye çalışıyorlar. Münakaşaya girip olayları büyütmek de istemiyorum, sussam da istediklerini vermiş gibi geliyor, konuşsam sonra napacaklari da belli olmaz, olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum, ama mecbur bayramlarda falan görüşüyoruz. Sizce nasıl bi tavır takınmaliyim?
Böylelerine karşı nasıl bi tavır takınmalıyım?
4
5
Görüşünü yaz