Elti sorunsalı?

Gizli Üye
Eltim beni çekemiyor. 5 yıllık ilişkisi varken ben eşimle tanıştım ve 1 yıl içinde evlilik teklifi söz nişan askerlik düğün derken 5 aylık da hamileyim evim düzenim işim her şeyim yerinde. Ama Eltim hala nişanlı bekliyor. Düğün tarihi belli değil. Bu konuda onların önüne geçtiğimizi her yerde söyleyip vıdılanıyor. Ben eşimle tanışırken eltimin varlığından bile habersizdim ayrıca kayınperim eşim büyük olduğu için önce onun düğünü olacak diyormuş yani her şekilde bekleyeceklerdi eltimgil. Düğünümde tarlatanlı bordo elbise giydi aynı düğünde kına gecesi ve düğün birlikte oldu sanki. Ayrıca kaynım bilezik takacaktı eltimin kolundan alıp taktı ona nişanında takılan bileziği taktı durumu yoktu yeni bilezik yapmaya, eltim bu duruma da çok bozuldu gerçi bizde ona takıcaz ama o anlamıyor bunu. İnstagramda story paylaştım başkalarının özel gününde önüne geçmeyin falan dedim tarlatanlı elbiseyi kasdederek şimdi iki gündür oda sadece yakın arkadaşlar için açıp story atıyor ama asla bakmıyorum huyum kurusun bakmam da. Aylardır story atmayan kız şimdi her gün atıyor hemde yakın arkadaşlara açıp. Onu da yeşil olmasından anlıyorum instagram story çemberinin. Bu arada bende onun düğününde beyaz giyicem mecbur. İçimde kalmasın Bi bedeli olmalıydı bunun. Elti ile savaş halinde olan var mı çok gıcık oluyorum kendisine ilk günden beri beni kaynanama kötülüyor kulağıma geliyor ama duymamış gibi yapıyorum kendini akıllı sanması hoşuma gidiyor güldürüyor beni.
Elti sorunsalı?
1
1
Görüşünü yaz