Babam çok sinirli?

Gizli Üye
ANNE BABA KUTSALDIR VS. DİYENLER GELMESİN KONUMUZ BU DEĞİL. Babam çok sinirli laftan anlamaz birisi yaşlandıkça daha da arttı. babamdan hiçbi rşey isteyemiyorum yemeğimi suyumu veriyor güya köpeğiyim yemek su verince uslu uslu oturucak mışım hiçbir şey istemicek mişim paramız var kendi bahçesi var oraya parayı kıyıyor 3 bin 5 bin ama bana gelince aramız yok ne zaman birşey istese ağzıma s*çar. paramız yok alamam vs. bu adam niye böyle sonra gelip diyoki neden benden birşey istemiyosun nasıl isteyeyim. hiç babama bağırmadım adam akıllı konuşunca da anlamıyor yazım hatalarım olduysa özür dilerim ağlayarak yazıyorum. üniversiteye 2 yıl kaldı bu adamdan kurtulucam. evde delirmek üzereyim yanında duramıyorum artık anksiyetem oluştu babama karşı onun olduğu odada bile durunca geriliyorum üni sınavı olsa bu kadar streslenmem psikoloğa git demeyin psikolojim bozuk desem dalga geçerler annem zaten millete anlatmaya hazır her sorunumu her şeyimi millete anlatır kaç kere dedim hatta bağırdım çağırdım anlatma beni millete diye arkadaşlar ne yapayım psikolojim darmadağın durumda hiçbişey hissetmioyrum her gün ağlıyorum
Babam çok sinirli?
5
2
Görüşünü yaz