Kötü biri miyim?

Gizli Üye
Kendimi bildim bileli sevilen biri oldum. Bana kötü davranan, gıcıklık yapan olmadı. Buna karşılık ben insanlara yeteri değeri vermiyorum bunu biliyorum. Çocukken annemi babamı hiç görmedim dedemlerle yaşadım. Onlar da yaşlı ve sert insanlar olunca hiç konuşmadan günü bitiriyordum. Oyun bile oynamazdım çocukken gazete okurdum, tv izlerdim, bulmaca çözerdim yaşlı gibi. Sokaktan geçenleri izlerdim.
Okulda derslerim iyi diye hocalar severdi. Usluyum diye akrabalarımın hepsi sever arkamdan konuşmazlar. Ailem de istediklerimi yapmaya çalışırlar. Kısacası pek bir zorluk da çekmedim.
Bunlara karşılık ise ben arkadaşlarımla sadece onlarla buluşmak zorunda kaldığım için görüşürüm, onları arayıp sormam, bana birinin işi düşse yapamam genelde.(Yapmaya çalışırım ama beceriksizin tekiyim elimden gelmez)
Telefonum çaldığında numarayı tanımıyorsam açmam.
Beni seven 2 kızı da bir şey demeden bıraktım. Sebebi ise onlarla çok samimi olmamdı. Samimi olduğum zaman huzursuz hissedip kaçıyorum.
Benim sevdiğim bir kızın peşinden koştum 1 sene sonra kabul edince 2 ay sonra ben bıraktım salak gibi. Sebebini ben de bilmiyorum bir kavga oldu tamam gidiyorum dedim engelledim bir daha da konuşmadım.
Annem, babam dahil hiç kimseyi özlemiyorum sanki öyle bir duygu bende yok.
Günde toplamda 10 dk konuşuyorum diyebilirim. Genelde suskun suskun oturup işimi yapıyorum.
Kızlarla yalandan konuşurum "düşsünler" diye sevdiğimden değil.
Bir köpeğim var onunla takılıyorum geçen gün kayboldu ilk kez üzüldüğümü hissettim sonra buldum şükür.
Bir şeye veya olaya bağırarak sevindiğimi veya üzüldüğümü de hatırlamıyorum.(mesela gol oluyor herkes zıplıyor ben öyle bakıyorum sakin sakin millete)
Sanki duygularım yok ve milletle empati kuramıyorum. Konuşurlarken ne hissettiklerini de anlayamıyorum yüzlerinden.
Bütün bunlara rağmen bana iyi davranan birileri var ve onları da üzüyorum gibi geliyor bu soğukluğum yüzünden. Herkesten özür dilerim keşke yüzlerine söyleyebilsem.
Kötüsün
A seç
İyi birisin
B seç
Problemlerin var ama kötü değilsin
C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 ay
Şimdi 24 yaşındayım tıp bitti tusa girdim genel cerrahi veya dahiliye seçtim hangisi olursa artık. Staj yapcam hayatım bu şekil.
Kötü biri miyim?
6
1
Görüşünü yaz