Rüyaların insan üstündeki etkileri?

İpimleKuşağım
Uçmuyorum :D
Uçmuyorum :D
Herkese selam.

Rüyalar kimi zaman insanı çok derecede etkilese de benim için genellikle, rüyada olduğumun farkında olarak geçirdiğim zaman diliminden başka bir şey değil, hatta o kadar ki, bazen rüyanın gidişatı hoşuma gitmezse bu rüyayı başka bir şeye dönüştürüp istediğim şekilde devam edebiliyorum, ya da rüyanın tam ortasında uykumdan uyanırsam geri yatıp o rüyayı görebiliyorum bilinçli olarak, böyle rüya kontrolü durumuna LUCİD UYKU deniyor ve genellikle hafif uykulu, az uyuyan insanlarda görülüyor bu tür durumlar, benim de bir günde maksimum 4 saat uyuduğumu düşünürsek bu tür durumlar genellikle başıma geliyor, neredeyse her rüyamı kontrol edebiliyor, bilincim açık bir şekilde uykumda rüyamı yönetebiliyorum.

Gelelim dün gördüğüm rüyaya; dün gece rüyamda müdürümü dövüp istifa ediyordum ama nasıl dövmek, adam da dünyalar tatlısı bir adam neden böyle göt bir şekilde rüyama girdi bilemiyorum, sabahtan beri düşünüyorum acaba gün içerisinde hangi hareketine gıcık olup bu şekilde rüyamda görmüş olabilirim diye, yoksa g*tüm mü açıkta kaldı, bilemiyorum neden olabilir sizce? :D
Rüyaların insan üstündeki etkileri?
6
1
Görüşünü yaz