Psikolojik Şiddete Maruz Kaldığımızı Anlamanın Yolları!

Merhaba arkadaşlar Hepimiz ara sıra mobbinge maruz kalabiliyoruz. Bunu tetikleyici bir olay olabilir. Unutmayın duygusal şantaj sadece 2...
6 8

Başkalarına Bağımlı Olmayı Bırakmanıza Yardımcı Olacak 12 Öneri!

Ne yaparsanız yapın etrafınızdaki insanlara bağlı olduğunuz sürece mutlu olamayacaksınız. Toplumda yaşayabilmek ve onun bir parçası...
13 15

Hoşunuza Gitmeyen Her Şeye "Hayır" Demeyi Öğrenin!

Günümüz dünyasında mutlu ve başarılı bir yaşam için gerekli olan en önemli becerilerden biri “hayır” diyebilmektir. Çoğu zaman diğer...
7 9

Hayattan Keyif Almak Hakkında Konuşalım

Evet, diyelim ki size bir bardak su ikram edildi. Ancak siz istemiyorsunuz. Teklif sahipleri ısrar ediyor ya da ısrar etmiyorlar ama bir...
6 6

Mutlu Olmanız İçin Yok Etmeniz Gereken Beklentiler!

İnsan ömrü boyunca her zaman bir beklenti içinde olmuştur. Bir günü beklemek, bir insanı, mesai bitmesini, otobüsü, okulu, geleceği,...
9 12

Bir Erkeği Adam Yapan 20 Detay

1) Sorumluluk Alması: Eylemlerinin ve hatalarının sorumluluğunu alıyor olması. Çoğu erkek karşısındaki kadını suçlar. Genellikle suç...
1 8
Sohbet

İnsan Ne İle Yaşar Serisi 17: Ben Sordum tarihmeleği101 Neler Söyledi?

Selamlar🙂 "İnsan Ne İle Yaşar Serisine" gösterdiğiniz ilgi ve harika yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Seriye katılmak isterseniz...
7 15

Kadınlar mı yoksa erkekler mi vefasız?

Ahde vefayı bilmeyen kimdir
1 2

Olgun erkek ya da kadın denince hangi yaş aralığı aklınıza geliyor?

Bu ara bi olgun merağı var herkeste sanki
1 5

Psişik yeteneklerin olduğunu nasıl anlarsın?

Bugün durduk yere ölümü hatırlayıp ağlama krizine girdim kalktım elimi yüzümü yıkadım 2 dakika sonra sela okundu
3 3

Karşı cinsin ses tonu çok güzel oldugunda. Muhabbet inanılmaz sarıyor doğru değil mi?

Ses tonu neden bu kadar önemli karşı cinste. Ben mesela karşı cinsin ses tonunu beğendiysem güzel veya çirkin olduğu çok da umrumda olmuyor.
1 2

Gündeminizde şu an ne var?

Son zamanlarda sürekli hayatınızın tam ortasında bulunan o gündem nedir.
0 2

Şu an yalnızlığını hangisi dile getirirdi?

Seçililerden hangisi duygularını dile getirir?
2 2

İlişki için yaş farkını önemsiyor musunuz?

genelde erkeklerin büyük olması gerektiğini konuşuyoruz ne kadar fark uygun ne kadarı fazla artık konuşup bitirelim bu konuyu. ya da bu...
4 3

Bir insanın tuhaf, garip bir kişiliğe büründüğünü gösteren ne?

Bir kişinin şeytani bir karaktere büründüğünü şeytanlaştığını gösteren şey ne?
0 3

Gündüz insanı mısın gece insanı mı?

Kimine hayat gün doğumuyla başlar kimine de gün batımıyla. Hayat enerjileri diğerinden farklıdır bu iki insanın. Gündüz insanı gündüz...
0 6

Gündelik hayatta en çok hangi duyguyu hissediyorsunuz?

Benim sanırım bipolarlık
2 5

Hangi melek olmak isterdin?

2 3

Öne Çıkanlar

Özelden özele akıl yürütme nedir, ne için söylenir? Bilenler var mı?

Bir dizide böyle söylendiğini gördüm ve aşırı merak ediyorum. Özelden özele akıl yürütme nedir? Bu bir düşünme biçimi falan mı?...
1 2

Şöyle yaratıcı troll komik doğum günü mesajı lazım, en komik doğum günü mesajları neler?

Klasik cümleleri sevmiyorum mizahim da iyidir ama gelmedi bu konu hakkında bir şey aklıma
11 24

Bir insanın yüzü güzel olucagına bahtı güzel olsun diyorlar, bu söz ne demek?

kim demiş niye demiş ki? Güzel olursan bakan olur ilgilenen olur begenen olur ama hep sıradan günler olur. Bahtı güzel olunca herşey...
3 2

Mutluluğunuz daim olsun ne demek?

Mutluluğunuz daim olsun ne demek , ne anlamda söylenir?
4 5

27 yaşına geldim ama bir şeylere geç kalmış gibi hissediyorum. Benzer duyguları yaşıyor musunuz?

Arkadaşlar bi kaç ay sonra 27 olacağım. Bişeylere geç kalınmıştık hissi var. Ne bileyim sanki bu yaşlara gelince her şey çok daha farklı...
99 121

Hayattan nasıl zevk alırım?

hiç bir şey yapmıyorum hiç bir şeyden keyif almıyorum hiçliğe doğru sürükleniyorum
65 82
BiBilen Cevap Paylaştı

Dikkat dağınıklığı nasıl giderilir?

Soru çözdükten sonra çok yanlışım çıkıyor
60 44

Hayat bir savaş olduğuna göre bunun sonu sizin için zafer midir yoksa mağlubiyet midir?

"Düşman ordusunu kendi ordunuz kadar iyi biliyorsanız zafer kaçınılmazdır." (Anonim) Peki hayatı bir savaş olduğuna göre bunun sonu...
8 8
YÜKLENİYOR...