Evden kaçmayı düşünüyorum ama vicdanım el vermiyor?

Gizli Üye
Arkadaşlar çok bunaldım ailemin içinde hep ben baskı içinde büyüdüm hep üzerime gelindi artıkın gücüm kalmadı dün sınır krizi geçirdim saçımın önünü yondum. Küçükken de ben hep jiletle ellerimi keserdim ailevi sorunlar yüzünden hatta bir keresinde o kadar sert kestim ki damarlarım gözüküyordu elimde biraz gec gitseymişiz kanamadan ölebilirmişim keşke ölseymişim şuanda ölümden daha beterini yaşıyorum tabiki bu ailevi sorunlar devam ediyor herkesin dört dörtlük bir ailesi varken benim berbat bir ailem var babam yüzünden çok sakin bir kızken aşırı sinirli bir kız oldum çok sabırlıyken tahammülsüz biri oldum çok yoruldum artıkın canım yanıyor bir özel alanım yok hiç bir zaman olmadı kaçmak istiyorum herkesden uzağa çok olaylar var ailemle ilgili bir keresinde babam haber bakarken çocuktum ilgi istiyordum konuştum o sus demişti ben bağırmıştım oda ben susmadım diye beni dolaba savurmuştu ben nasıl ağlamıştım annem başucuma geldide bana dediği laf şuydu oh canıma deysin. Allahdan korktum bu yaşıma kadar kaçmadım kaçarsam bir erkekle kaçmak istemem ben babamdan çektim zaten hala daha çekiyorum senelerdir başka bir erkekle çekemem erkeksiz kaçarım. Bu dünyada kız olduğunuz zaman hayata eksi olarak başlıyorsunuz maalesef ki çok anlaticak olaylarım var ama kimsenin başını şişirmek istemiyorum...
Güncellemeler:
1 ay
Erkeklere sesleniyorum Allah rızası için kızınız olursa ona babası olduğu halde babasızliğı aratmayın. O kız için var ama yok olmayın. Çünkü insanın babası olmadığı zaman bir zaman sonra bunu kabullenebilir ama babası olursa ama yoksa onu ömür boyu kabullenemez...
Evden kaçmayı düşünüyorum ama vicdanım el vermiyor?
4
2
Görüşünü yaz