Ne sartlar onu oraya getirdi deli denilen insanlara gülenlerin vicdanini sorguluyorum haksizmiyim?

RomantikYagmur
Ben sizofreni ve paranoya gibi hastalik oldugundan bu devirde inanmiyorum cok gördügüm bildigim sahit oldugum seyler var.. Insanlarin görmedigi duymadigi okadar olay oluyorki benim sahit oldugum... Para ugruna bu devirde nice insanlar hasta ediliyor ilaclardan para gelsin diye bu hastaliklar iylestirilmiyor kasten hasta devamli gelip bu ilaclari alsin muhtac olsun diye bu paralarla mallarinin üstüne mal katip fakir fakirlesirken ac insanlar varken.. Insanlari komploteorisi bosverin diye uyutuyorlar inanilmaz seylere sahit oldum gözünüzü acin millet!!! Haa gercek artik psikolojisi dayanamamis komik tuaf hareket yapan insanlarada gülmeyin gülenede tepkili olun bi düsmez kakmaz allahtir sizinde basiniza gelebilir gün gelir insanlarin oyuncagi olabilirsiniz deli denilenlerin cogu hepsi olmasada bi cogu duygusal olmaliki psikolojileri dayanmadi veya ne yasadi asikmi oldu daha büyük acilarmi yasadi bilemeyiz... Gercek deliler gercek yamyamlar Şu an icimizde veya disarlarda geziyorlar... Kalbinde kötülük olmayan insanlari delide olsa akillida olsa sevelim...
Ne sartlar onu oraya getirdi deli denilen insanlara gülenlerin vicdanini sorguluyorum haksizmiyim?
Haklisin
A seç
Bende gülüyom valla delilere
B seç
Güzel rabbim kimseyi insanlarin eline düsürmesin her kötülügü yaparlar
C seç
Bu devirde delirmeyene sasarim
D seç
Delilere gülenler asil kendilefi hasta canavarlar
E seç
Deli degil Akilhastanesi ben delileri severim
F seç
Isallah garibanlara masumlara iyikalplilere gülenler cok daha kötü durumlara düserler
G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
3
3
Görüşünü yaz