Korkularımı nasıl susturabilirim?

Melnekmek
Çok korkuyorum gelecekten, olacaklardan. Hayatım bir ipe bağlıymış gibi hissediyorum ve gün gün o ipin inceldiğini.. babamın çok borcu var kendiside hayatı zindan eden birisi kimi zaman (içtiği zamanlar) onu tanıyamıyorum kimi an sanki düşman gibi çok kızıyorum öfkeleniyorum ama kalp hastası birşey olacak diyede ödüm kopuyor 4 4lük bir hayat sunuyormuş gibi tavırlar sergiliyo ama gerçek bambaşka benim hissettiğim başbaşka ölse bütün borçlar üstümüze kalıyormuş öyle diyolar ne değişirki kalmasa o olmazsa milyarlar kalsa ne yazar anlatamıyorum tabi kimselere.. çok mutsuzum konuşcak kimsem yok kilolu olduğum için erkek arkadaşımda olmadı düzgün hep kandırıldım 25 yaşıma geldim bi kez sevilmedim bunun acısını nası anlatabilirimki sizlere. İçim öyle dolu ki nereye gideceğimi bilemedim belki bi okuyan olur bi ümit.. hiç iyi değilim hiç sevilmicekmişim gibi hissediyorum hiç mutlu olmicakmışım gibi pandemiden dolayı iyice eve kapandım yüzüm stresten sivilce doldu sabaha kadar oturuyo akşama kadarda yaşıyorum sıfr düşünmiyim diye ama ilk fırsatta yine aynı soru kafamda ne olucak.. neden herkes çıkarcı tüm sevdiklerim sevdiğini söyleyenler neden yalancı.. benmi salağım yoksa insanlarmı bu kadar kötü ben artık bilmiyorum tek bildiğim çok mutsuzum ve gelecek günlerden çok korkuyorum tuhaf tuhaf şeyler düşünüyorum her an ölcekmişim gibi ölünce böyle hissetcekmiyim diye kendimi sorguluyorum ağlamaya başlıyorum psikolojim bozuldu sanırım kendime yetemiyorum..
Korkularımı nasıl susturabilirim?
11
11
Görüşünü yaz