Böyle birinden soğur musunuz :( ?

Gizli Üye
Hoşlandığım biri var iyi biri yani abdestli namazlı, küfürsüz ama bazen twitterda yorumlarda kızlarla konuşuyor. Bazen samimi bi konuşma sergiliyor 'Seni nikahıma alırım hatun' falan diye hitap ediyor. Dün de 'Az takipçili güzel kızlar eklesin beni' diye paylaşım yapmıştı. Düzgün paylaşımları da oluyor ama arada bi böyle şeyler de paylaşıyor. O gün ise 'Güzel bir hanım kızla konuşayım ben' diye paylaşım yapmıştı. Acaba nezaketen mi yapıyor veya sırf paylaşım olsun diye mi yapıyor bilemiyorum. Bazıları diyor 'Bence uzak dur madem abdestli namazlı o zaman kızlarla ne diye yorumlaşıyor veya niye böyle paylaşımlar yapıyor ki, bence iyi biri olsa bile illa eksikleri vardır ki zaten şu paylaşımlarıyla belli etmiş bile kendini fakat sen çok hoşlandığın için onun kusurlarını göremiyorsun sana mükemmel gibi geliyor ama cidden o kişi her kimse ben bile soğudum şu an, çok ergen biriymiş' dediler bana. Sizce bu doğru mu? Düşünüyorum acaba ironi falan mı yapıyor ama biri de diyor 'Yaptığı paylaşımlar ironi olsa bile kötü bi izlenim yaratıyor bence' Sizce siz ne düşünüyorsunuz? Belki de öylesine paylaşıyordur diye düşünüyorum yani belki de gerçek hayatta düzgün biridir.. Olamaz mı sizce?
Böyle birinden soğur musunuz :( ?
6
7
Görüşünü yaz