'Düşene bir tekme de ben vurayım' düşüncesinde olan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

angefemelle
Uzun zamandır gözlemlediğim bir konu, bu sınıf, yakınlık fark etmeksizin herkesin , ya yaşadığı ya da tanıklık ettiği bir şey bence, düşen insanı kötü konuşa konuşa daha da dibe çekme olayı vardır. Bu beceriksiz, bu yeteneksiz, parasız.. Sosyalleşmiyordur yalnızlığı tercih eden biridir; 'bu deli' ve daha niceleri. Bir süre sonra fark etmeden söylediğimiz şeyler o insanın kafasında yer ediniyor ve zamanla kafasında 'acaba' lar doğmaya başlıyor. ACABA GERÇEKTEN ÖYLE MİYİM? sorusu oluşuyor. Sonrasında bir bakmışsın öyle bir insan oluvermiş. Peki bu sizce gerçekten çok üzücü bir durum değil mi?

Kendi adıma konuşayım her daim insanlara yapıcı eleştiride bulunmaya çalışırım her ne kadar bazen başaramasam da, en azından empati yeteneğim güçlüdür ve karşımdakini eleştirirken psikolojik şiddet uygulamamaya özen gösteririm. Siz siz olun insanları olmadığı bir insan haline getirmeyin.

Sözcüklerinize ve cümlelerinize lütfen dikkat edin.
Kalıcı hasarlara yol açabilir.
Düşene bir tekme de ben vurayım düşüncesinde olan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler:
22 sa
🦋
'Düşene bir tekme de ben vurayım' düşüncesinde olan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
3
5
Görüşünü yaz