Kendime birşeyler almam herkese batıyor. Gerçekten haklılar mı?

Birarkadasabkkcm
İki senedir kendi paramı kazanıyorum. Kendime ait bir iş kurma yolunda ilerliyorum. Kendimi bildim bileli giyim, makyaj vs öyle abartılı alışberişlerim olmaıd makyaj malzemesi oalrak rimel falan kullanırdım kıyafet de senede 1 kere bir ili parça alıp yıpranana kadar giyerdim.
Şu sıra fark ettim ki herkesin doğum gününe gayet kaliteli güzel şeyler alıyorum. Biraz da kendime para harcamak istedim. Tabiki alıyorum kendime de birşeyelr ama yinede çok az harcıyorum. Şimdi doğum günüm yaklaşıyor bende kendime moral olsun biraz mutlu olayım diye alışveriş yapıyorum. Ama nedense her zmaanki gibi olay oldu bu durum. Sanki herkes ağız birliği yapmış. Ne gerek var.. Para harcamaya yer mi arıyorsun.. Çok paran var galiba vs vs. Aşırı sinirlendim. Ben mi haksızım benn mi yanlış düşünüyorum gerçekten
Güncellemeler:
4 gü
Bana savurgan muamelesi yapmalarına sinir oluyorum en çok. Yoksa zaten bildiğimi okuyorum. Ben bir ayda sadece kedilerime, abur cubur, çok nadir de kendime birşeyler alıyorum. Tutumlu değilim ama asla savurgan sa değilim
4 gü
Güncel
Kendime birşeyler almam herkese batıyor. Gerçekten haklılar mı?
6
1
Görüşünü yaz