20 yaşındayım hiç bişeyden anlamıyorum boş boş geziyorum bi işe girip en fazla 2gün sonra kovuluyorum ne yapmalıyım yardım?

Gizli Üye
Öncelikle sonuna kadar okur musunuz? Çok dertliyim tavsiyelerinize ihtiyacım var

20 yasındayım lisede 1de Çok sessiz. Oldugum icin sınıf arkadaslarımdan biri bana saldırdı durduk yere kavga ettik dersde okuldan atıldım acıkdan okulu bıtırmeye calıstım sınavlara gıremıyorum tabı pandemiden dolayı erteleniyo surekli hayatım maffoldu lise bile bitiremedim hiç bişeyden tecrübem yok çiçek sepetinde işe girdim hiç bişeyi beceremedim 1gün sonra kovuldum araba kiralama şirketinde yıkamacı olarak girdim camlar lekeli diye kovuldum hangi işe girsem böyle oluyor hep kovuluyorum bi işe girdigim zaman 1hafta bile sürmüyor 20yasıma kadar tam maaş alamadım hep 2 3 günlük maaş aldım hep ezildim bişey beceremz dediler kardesim arkadasıma gidecem dedi beni arabayla bırak dedi babam o bulamaz adrezi dedi hep böyle oluyor hiç bişey yapamıyorum piskolojikmen çöktüm artık doğru düzgün arkadasım yok hepsi cıkar icin benle geziyor bi kızı sevdim oda oyun oynar gibi konusmayı kesıyor yazıyor umut verır gibi konusuyor sonra sen üzülme diyor konusmayı kesiyor her neyse icimi döktüm ama ömür böyle geçmezki kuzenim öğretmen oldu bana hava atıyor şimdi yeni ev aldı araba alıcam diyor sende söförüm ol diyor benim çok zoruma gitti
20 yaşındayım hiç bişeyden anlamıyorum boş boş geziyorum bi işe girip en fazla 2gün sonra kovuluyorum ne yapmalıyım yardım?
2
2
Görüşünü yaz