Arkadaşlar konu çok uzun ama elimden geldiği kadar kısaltmaya çalıştım. Yorumlarınız benim için önemli bu konuda ki fikirleriniz?

Ahmettbadak
Arkadaşlar bn 1998 doğumluyum iki gözümden yüzde 60 raporum var engelliyim ayrıca obsesif kompulsif bozukluğu denilen psikolojik bi hastalığım var 7 sene tedavi gördüm meğer ilaçlara bünyem cevap vermemiş hastalığım geçmedi ailemde sağlık sorunları olduğu için bidaha doktora gitmedim
Bnim bu yaşıma kadar hiç arkadaşım olmadı insanlar tarafından sürekli dışlandım hayatımda bir kere bile bna biri gel çay içelim demedi çok üzülüyorum korkuyorum insanlardan utanıyorum kimseyle konuşamıyorum derdimi anlatamıyorum tartışmaya bile giremiyorum geleceğime dair çok endişelerim var ne yapacağım bilmiyorum hiç dışarı çıkmıyorum kimsem yok herkesten utanıyorum evlenemem kimse bni beğenmez tipsizim gerçekten çok zor durumdayım bir an önce ölsem diye düşünüyorum
Arkadaşlar konu çok uzun ama elimden geldiği kadar kısaltmaya çalıştım. Yorumlarınız benim için önemli bu konuda ki fikirleriniz?
5
5
Görüşünü yaz