Arkadaşlar biraz uzun ama okuyun nolur çok acil yardımmmmm görüşlerinize ihtiyacım var?

Gizli Üye
Şimdi bu pandemi süreci başladığından beri iyi değilim psikolojik olarak. Mayıs ayında bi süre ne olduğunu bilmediğim ataklar yaşadım sürekli ağlıyordum göğsüm daralıyodu konuşmak istemiyordum sürekli yatıyordum yemek yiyip tuvalete gitmek bilok zordu benim için ve yok olmak ölmek istiyordum neden ben benim neden bu ailedeyim bu sorulara yanıt arıyordum sürekli. Bi ara ciddi delirdiğimi düşündüm buna inandırdım kendimi. Sonra psikoloğa gittim anksiyete ve panikataklar geçirdiğimi söyledi prozac verdi günde 3 tane içiyorum. Şu an eskiye nazaran daha iyiyim ama hala yalnız uyuyamıyorum ve ders çalışırken dışardayken ya da bi işle uğraşırken aniden modum düşüyo herşeyi bırakıp uyumak yatmak istiyorum dışardayken eve girmek istiyorum dışarı çıkmadan önce bi süre düşünüyorum gerçekten istiyo muyum diye nolur yardımcı olur musunuz çok yoruldum artık napıcam bi yandan hala doktorun yanlış teşhis koyduğunu aslında kafayı yediğimi düşünüyorum ama atak geçirdiğim zamanlarda bile mantıksız hareket yapmadım o yüzden delirmem de olanaksız geliyor bunun bilincindeyim fakat yaşadığım sanki sadece panikatak ve anksiyete değil gibi de of nolur yardımcı olun görüşlerinize ihtiyacım var
Arkadaşlar biraz uzun ama okuyun nolur çok acil yardımmmmm görüşlerinize ihtiyacım var?
5
1
Görüşünü yaz