Neden boyle hayatim?

0yasayanbirölu0
Ben daha cok kucukken basladi dertleim. Aile ortaminda cok zorlukar cekdim bugun bunu agliyarak yaziyorum. Çunku artik dayanacak gucum kalmadi. kardesim ondan nefret ediyorum. Keske olsem kurtulurum ozman belki canim cok yaniyor. o kardesim denen it hayatimi mahvetti. Ben hezaman iyi bir kiz olarak yetisdirildim kimseye bi kotulugum dokunmadi ama nedense herkesin benle derdi var. Bu durumda aileme siginim diyorum onlar daha beter. Bugun annem sopayla ustume yurudu bu evden gidin yoksa sizi mahvederim die bisey yapmadim ben kardesim beni sinirlendiriyo bana dediki annem "baban da bende sizi bu evde istemiyoruz" insanin annesi boyle bir seyi nasil der. zorla bizi sokaga atmaya calisti kimsem de yok gitcek. beni gercekten sevmiyolar galiba babam da ilgilenmiyo annem de kimsem yok! ben kotu biri degilim. ne istersek aliyolar ama yetmiyo bu aile sevgisi yok!! ben cocuklugumu yasayamadim bir babanne amca yuzunden en cok eziyet cekdim yasadikarimi kimseye de anlatamiyodum!. halbuki derslerinde basarili bir cocuktum ben ama simdi noldu tembellige basladim cunku piskolojim alt ust oldu ve bunu buraya yaziyorum cunku anlatcak kimsem yok aglaya aglaya😭😣😧 kendime aciyorum hayallerimi yiktilar mutlu olmak benim hakkim degil mi? neden mutlu olamiyorum benim insanlardan farkim ne? neyi yanlis yapiyorum die hep dusunuyorum herzaman sucu kendimde buluyorum suclu olmadigimda bile. Ama hep icime attim ben aglarken bile kimse uzulmesin die gulen biriyim ama kims kiymetimi bilmez kimse yanimd olmaz geceleri agladigimda sabahlari gozlerim siserdi insanar bana noldu diyince gulup geçistirirdim tum dost sandiklarim beni sirtimdan vurdu cunku ben cok iyi biriyim ve iyi oldugum icin de hep kaybediyorum ama kotu insanlar hayatta hep kazaniyo hep mutlu oluyolar. neden brn mutlu degilim!!! nedenn anne babam da beni istemiyomus kimim kaldi neden yasiyorum ben bosuna.. kendimi dipsiz bir kuyuya atasim var sinrden ve uzuntuden elim ayagim titriyo ve simdi kardesim ve annem beni babama kotumsuyolar eve geldiginde dayak var inş oldururler beni ben kurtulurum ozaman oldugum zaman benim yanimda olcak insan bile yok akrabalar bile mi kotu olur! onlar la da bi bagimiz yok duzgun ben napim simdi? 😣😟
Neden boyle hayatim?
8
1
Görüşünü yaz