Neden kendimi yıpranmış hissediyorum?

__JustYou__
Son zamanlarda, birkaç aydır bende bir gariplik var. Çıldıracakmış gibi hissediyorum, kimseyle muhattap olmak istemiyorum, uykularımdan uyanmak istemiyorum. Ablam evlenip gittiğinde herkes ağlayıp üzülürken, ben resmen donmuş bir vaziyette öylece baktım sadece. Sanki içimde beni bunaltan, sıkan birşey varda ne olduğunu anlayamıyorum. Aileme göstermemeye çalışıyorum bu durumu, ama onlarda son zamanlarda canımın sıkkın olduğunu fark etmeye başladılar. Ben, bunun nedeninin ablamın düğün telaşından kaynaklandığını, o yüzden yorgun hissettiği söyledim. Öyle söyledim söylemesine, ama içimde verdiğim savaş sanki daha büyük. Bazen sanki yaşamın bana verdiği bir anlam yokmuş gibi hissediyorum. En yakın hissetiğim insanlara bile kızmaya başladım elimde olmadan. Son olarak da... uzun zamandır aklıma gelip duran biri var. Alakasız zamanlarda aklıma gelip, üzülmeme, daha da bunalmama neden oluyor. Neden olduğunu bilmediğim halde kendi kendimi günden güne kemiriyorum. Ansızın sırtıma hafif de olsa ağrı saplanıyor stres yüzünden. Kendimi bu durumdan kurtaramıyorum... Canımı daha da acıtan taraf, etrafımdakilerden saklamam...
Neden kendimi yıpranmış hissediyorum?
6
0
Görüşünü yaz