Dissosiyatif bozukluk ruhun bedenden çıkma hissi yaşayan var mı? tecavuz anı ile?

+5Xper
Gizli Üye
Öncelikle anlattıklarımı yaşarken alkol veya uyuşturu ve maddenin etkisinde olmadıgımı belirtteyim o gece alkol almadım kendi sigaramı yanımda taşırım ki o gece tek bir sigara içmemiştim içtigim içecek cafeden di. Bundan seneler önce bir kız arkadaşımla gece buluşucakdım tam uçarı yaşlarım dı o zaman o gece 1 buçuk gibi çıkıbilcekdi bende dışarıdaydım saat daha erken di yalnızdım kız arkadaşımla buluşucagım vakde kadar boş vaktim vardı o zaman içinde bir erkek arkadaşımla görüştüm oturduk bir yerlerde çay kahve içtik biraz arabayla dolaşıp sonra beni kız arkadaşımın evine bırakıcakdı. Görüştügüm erkek arkadaşım bana karşı nazik davranırdı iyi gibi idi ama bir anda içinden bir canavar çıktı bana tecavüz etmeye yeltendi arabada benim oldugum koltuga uzerıme gelerek tecavuz etmeye boynumu opmeye çalıştı direndim ama gucum yetmiyordu erkek di guclu idi çok korkmuş ve panik olmuştum o anda bu durumdan nasıl kurtulabilirim diye düşünücek gibi degildim o anda olayları akışına bırakarak elimi kalbime götürdüm boguluyormuş gibi ölüyormuş gibi yaptım gözlerimle olsun herşeyimle kalp krizi geçiren can veren bir insan oldugumu zannederdiniz o anki durumdan kurtulmak için rol yaptım bu şekilde tecavüze ugramakdan kurtuldum. haliyle ölüyorum zannetti korktu kurtulmuştum tecavüze ugramıyıcaktım ama sonrasında daha kötü sünü yaşadım. beni bıraktı rol yapmayı bırakmıştım ve kendime gelmiştim ama o anda göz perdem kapandı kalbim büyük bir acıla ve hızlaya atmaya başladı vücudum uyuştu. boncuk boncuk soguk soguk terlemeye başlamıştım aynı zamanda yaşadıklarımın getirdigi panik ve korku devam ediyordu. hani telefon vardır ve uzerınde seffaf ekran koruyucu benim telefon oldugumu ve o koruyucunun ruhum oldugunu ve o seffaf ekran koruyucunun alt kısmından yavaş yavaş söküldügünü düşünün. benim de ayaklarımdan başlayıp ruhum gökyüzüne insan kuvveti ile ölçülemez şekilde çekiliyordu ve ben çıglık çıglıga bagırıyordum o anda öldügümü ve allahın ruhumu aldıgını zannediyordum o yanımdaki bana tecavuz edicek olan adam ise ben bunları yaşarken çıglık çıglıga bagırırken bana sarılmaya ve gozlerıme bakarak burdasın dedi bir yere gitmiyorsun dedi ve ben kendime geldim hemen anında o arabadan inip beni alması için güvendigim birisini aradım. doktora gidicem psikiyatri ye bunları yaşadıgımı anlatırsam benim delirmiş oldugumu düşünürmü? bu yüzden anlatmak konusunda kararsızım yaşadıgım yogun korkudan dolayı panik atak ve beraberinde depersonalizasyon yaşamışım bir kere yaşadım bunu bir daha olmadı ama doktorla konuşursam belki bununla ilgili ilerde bana yaratabilcegi sıkıntı varsa çözer diye paylaşmak istiyorum ama birinden duydum ki bu durum çok nadir yaşanan bir psikolojik durummuş bunu ulkemizde ki cogu doktor anlayıcak kadar donalımlı degilmiş sizofren diye teshis koyarlar diye korkuyorum ne yapmalıyım anlatmalımıyım sizce?
Dissosiyatif bozukluk ruhun bedenden çıkma hissi yaşayan var mı? tecavuz anı ile?
2
1
Görüşünü yaz