Zor zamanlarımda yanımda olmayan ama çok sevdiğim birini nasıl unutabilirim?

Gizli Üye
Karşı cins için düşünmeyin. Zamanında en zor zamanlarımda, konuşmaya en ihtiyacım olduğu anda yanımda olmamış beni yalnız bırakmış birini unutmak istiyorum. Ama hâlâ aklımda, hiçbir sosyal medya hesabından takip etmiyorum, ama neler yapıyor merak ediyorum bu yüzden sürekli bakıyorum hesabına. Sanki konuşacağımız şeyler yarım kaldı, ona anlatacağım fikrini alacağım çok şey vardı da yapamamişim gibi, benim atacağım adımlarda ona da sormam gerekliymişti ama olmamış gibi, zor zamanlarımda yanımda olmadı bi nasılsın neyin var bile demedi, ama ben onu hâlâ unutamıyorum seviyorum çok özlüyorum.. 2 sene oldu neredeyse görüşmeyeli, belki beni çoktan unuttu hayatına devam ediyor ama ben yapamıyorum. Hayatıma yeni insanlar alsam da onun yokluğunu hep hissedeceğim, keşke böyle olmasaydı.. Bana öyle yaptı bende tamamen konuşmayı kesmiştim, belki şu an o beni suçlu sanıyor yok yere uzaklaştım sanıyor.. bi daha görüşsek eskisi gibi sevgi samimiyet sıcaklık olmaz zaten. Onu unutmalıyım sevmeyi bırakmalıyım ama nasıl?
Zor zamanlarımda yanımda olmayan ama çok sevdiğim birini nasıl unutabilirim?
2
4
Görüşünü yaz