Ceheneme girmekten korkuyroum cennete girmek için hersey yapiyorumm ne yapim psikojim iyice bozuldu?

Gizli Üye
Not işitme engelliyim 1 buçuk aydır yurda gidiyroum kuran İslam dini öğrenmek için ve önce tesetturdum dar dar giyerdim yurda başladım ferace giymeye başladım kafam artık cennet cehenem taktım sun kariyer erkekler konusma dar giyme seyelri biraktim sürekli agliyroum cehneeme gidicem diye sürekli öyle görüyorum ilerde çarşaf da giyicem namaz kiliyorum aileme önce bagirirdim artık eskisi bağırmaya başladım sevmeye başladım öbür dünyada annem kimse bana yardım etmicek resmen insanlara aileme şu an küsüyorum oruç ins ilerde tutucam herşey yapiyroum aklım resmen cehenneme giricen gibi üzülüyorum agliyroum önce kötü seyelre bakardım haram seyelre şu an asla kendime izin vermiyorum bakmaya mast yapmaya calisiyorum ben ölürsem allaha nasıl hesap vericem cevap vericem diye kafayı taktım ne yapmalıyım
Ceheneme girmekten korkuyroum cennete girmek için hersey yapiyorumm ne yapim psikojim iyice bozuldu?
11
4
Görüşünü yaz