Siz olsanız bu mesaja ne cevap verirdiniz?

Gizli Üye
2 yıl önceki 2 yıllık arkadaşım sırf ona edebiyat notlarını atmayı unuttum diye bilerek atmadığımı zannedip benimle arkadaşlığını bitirmişti. Ve bununla beraber ufak tefek hatalarımı da içinde biriktirmiş ve hepsini yüzüme vurdu. İşin üzücü yanı da yaptığım fedakarlıkları unutup ufak tefek hatalarımı yüzüme vurdu. Kendimi ne kadar kanıtlamaya çalışsam da inanmadı. Notları ona atmayı gerçekten unuttuğumu söyledim hatta bu konuda suçum olmadığı halde bile özür diledim ama yine de bana inanmadı. Üstüne bir de hediye alıp yanıma geldi ve bana dedi ki 'Al bu sana hediyem, baktıkça bana yaptığın kahpeliği hatırlarsın' dedi. O an gözlerim doldu. Ne diyeceğimi bilememiştim ve hala kendimi ona kanıtlamaya çalışıyordum. Bu kelimeyi hakettim mi haketmedim mi hiç bilmiyorum. Ama yine de bana inanmadı. Ve arkadaşlığımızı bitirdi. O zamanlar 12. sınıf olduğumuz için mezuniyet törenimiz vardı ve benim okuldaki tek arkadaşım o olduğu için ve onunla arkadaşlığım da bittiği için mezuniyete katılamamıştım. Ama o bensiz katılmıştı ve gayet mutlu görünüyordu. Aradan tam 2 yıl geçti ve bugünlerde instagramdan beni takibe almış. Ve mesaj atmış. Attığı mesaj tam olarak bu. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Biri diyor 'Bide dalga geçer gibi niye cevap vermiyon yazmış. Bence bu kız seninle dalga geçiyor. Aklı başında değil bunun. Attığı mesajdan da ufak bir menfaat kokusu sezdim. Muhtemelen sana yine işi düştü veya ezikleyecek başka birini bulamadığı için can sıkıntısından yine sana yaklaşmaya çalışıyor. Aradan 2 yıl geçmiş, 2 yıl boyunca nerdeydi? Şimdi mi aklına geldin? Cevap verme yazsın dursun. Hem sana alttan alttan hala hatalı ve yalancı diyerek laf sokmaya çalışıyor hem de gel barışalım diyor. O kızın çok büyük bir kişilik bozukluğu var.' diyorlar. Sizce bu doğru mu? Ne yapmalıyım?
4
4
Görüşünü yaz