Ne tavsiye edersiniz bana?

Gizli Üye
Çok hassas bi yapım var insanlardan utanıyorum kendim olamıyorum konuşamıyorum bazen çevredeki arkadaş kızlar var laf atıyolar gülebiliyorum sadece cevap veremiyorum heyecanlanıyorum konuşurken hafiften kekeliyorum böyle kendimi hiç rahat hissetmiyorum birinden bi kötülük görünce gece uyuyamıyorum sabahlara kadar düşünüyorum takıntı kuruntu yapıyorum kendime hareketli kişilern yanında oldukça soğuk kalıyorum herşeyi en ince detayına göre düşünerek hareket etmeye çalışıyorum çok tuhafım ya nasıl daha gevşek umursamaz mutlu olabilirim ailem aşırı zengin ama koklatmıyor pintilik nirvanada dışardan gören bi eli yağda bi eli balda sanıyor ama garibanın çocuğu nasıl çabalıyosa bende aynı öyle çabalıyorum ailemden çoğu kimseyle konuşmuyorum sevgi bulduğuma inandığım çoğu kızdan darbe yedim sanki hayat teşekkür geçiyomuş benle gibi hissediyorum arkadaşın felan düğünü oluyo saat 2 de diyelim o gün bi akraba vefat ediyo cenaze kaçta tabiki tam 2 de hep böyle böyle şeyler kime güzel niyetle yaklaşıyorsam güzel düşüncelere dalıyosam onla tesaftür arkadaş ortamında anlatmam konuştuğum kişileri laf ona geliyo o kişiyle ilgili tesadüfü kötü bişey duyuyorum ya da birini görüyorum gün içinde dikkatimi çekiyor sonra bi bakıyorum konuştuğum kızla ekleşmişler gerçekten hissediyorum uzun lafın kısası ruh halim iyi değil bana ne tavsiye edersiniz
Ne tavsiye edersiniz bana?
5
1
Görüşünü yaz