Biraz nankörlük mü yapıyorum sizce? Belkide biraz da değil bildiğiniz nankörlük mü bu?

Gizli Üye
Yeni bir şehirde işi başlıcam bir arkadaşım var saolsun ev tutana kadar bir hafta beni misafir etti. Erkek kendisi. Evime tabak çanak birşeyler geldi geldi benimle ev baktı neyse son iki gün önce akşam spora gitti 7 gibi saat 10 oldu gelmedi arıyorum açmıyor mesaj yazıyorum cevap vermiyor saat 12 oldu hala yok korktum bayağı acaba birşey mi oldu diyorum evime gidicem bir kaç eşyam var onlari almam gerek ertesi gün işe gidicem çünkü gidemiyorum cunki kendi evimde elektrik yok orada kalamıyorum buranında anahtarı yok bende neyse... saat 12 de geldi arkadaslarimlaydim bir arkadaşımin sıkıntıları vardı onunla ilgilendim dedi sinirlendim engelledim ya insan arkadaşımın yanındayım der haber verir en azından gelip anahtari alırdım işlerimi hallederdim sende otur arkadaşlarınla telefonu görmedim diyor.. neyse ertesi gün oldu akşam tekrar gidicem tekrar o benim zor günümde yanımda oldu dedi.. yine veni yalnız bıraktıp gidiyor dedim topladım bütün eşyalarımı evime döndüm.. sabah mesaj atmis yardıma geliyorum diye hayır gerek yok ben halledicem dedim ne oldu dedi ben seni evimde yalnız bırakıp arkadaşlarımla görüşmeye gitsem hoşuma gidermiydi rahatsız etmek istemiyorum o yüzden teşekkür ederim herşey için dedim.. haksiz miyim ama gecrekten nankörlük mu yaptim
Biraz nankörlük mü yapıyorum sizce? Belkide biraz da değil bildiğiniz nankörlük mü bu?
5
2
Görüşünü yaz