İnsanları çok önemsiyorum?

Gizli Üye
bu konuyla yazmak istediğim satırlar var ama birazını dökeyim. insanların benim hakkımda düşündüklerini, beni sevmelerini falan aşırı derecede önemsiyorum. bir hareket yapacak olsam yanlış anlarlar diye açıklamasını bile yaptığım oluyor. insanlara aşırı değer veriyorum diğer arkadaşlarım öyle değil onlar tüm cihanla konuşmasalar da hayatı benim kadar önemsemiyorlar. yıllar önce yaşanan bir mevzuyu bile hatırlayıp "neden böyle davrandım ki" deyip hayıflanıyorum kendi kendime. ya o davranışımdan sonra benim arkamdan konuştularsa diye geçiriyorum içimden. bir keresinde (taa 1,5 sene önce) bir konuda yanlış anlaşılmıştım daha doğrusu yanlış hatırladığım bir şeyi söyleyince arkadaşlar yalan söylüyorum sandılar, sonra söylediler bana samimiyetine inanmıyoruz diye açıkladım da durdum sonra gayet iyi konu kapandı kimsenin aklına gelmiyordur muhtemelen. ama ben günlercs hatta şu an bile bunu düşünüyorum acaba benim hakkımda ne dediler yalancı durumuna düştüm vs vs. tavsiye bekliyorum, kendimi çok salak hissediyorum keşke gamsız biri olabilseydim
İnsanları çok önemsiyorum?
5
2
Görüşünü yaz