Birinin sizi karalaması kolay mı?

Gizli Üye
Arkadaşlar bu şöyle bilene! Ben kimsenin kümesinde gezmem, yalnız soru sorar, yorum yaparım dilim ve gönlüm el verdiğince yorumlar yaparım ve buraya gelme ve bulunma maksadım yani neşelenmek ve kafa dağıtmak maksadını aşmam. Hatta yardım sorularına gider ve o insanlara dilim döndüğünce yorum yapar yardımcı olduğumu düşünürüm.
Çirkinlik siz boyu...
Çirkinlik siz boyu...
Şimdi bu yukarıda ki yazışma bana geldi. Ben birileri hakkında birilerine konuşmuşum. Herkes ne yaptığını biliyor ve ne olduğunu. Bu ve buna benzer mesajlar gereğince cevabını alır benden. Hele ki böyle çirkin bir olay asla gelişmez. Doğrudur kendini bilmez mesajlar gelir gider lakin bende buna yer yok. Ben iki oğlu olan ve sorumlulukları olan biriyim. He burada arkadaşlarım var, hepsi ilerde samimi ve içtenim lakin kimsenin bedeni ya da başka bir yeriyle alakam olamaz ve olmaz da! Yalnız beni üzen birkaç arkadaşın beni takipten çıkmaları ama öncesi buna inanmış olmaları. Kendileri durumu bildikleri halde böyle asılsız isnatlara inanmaları onlar için "size yazık!" desirtmekte bana. Umurumda mı değiller.
Ateş olmayan yerden duman çıkar mı?
Ateş olmayan yerden duman çıkar mı?
Ateş olmayan yerden duman çıkar mı, evet çıkar. Bir kendini bilmez gelir, bir şeyler söyler, inancı zayıf ve değerleri küçük insanlar buna inanır ve sizi suçlar. Ben şimdi o kişiyi eğer adını söylemiyorsam edebimden ve onuru kırılıp daha fazla rencide olmasın diyedir. Yoksa farklı metodlarım fazlasıyla mevcuttur. O nedenle beni hafife almasınlar. Tekrar diyorum burası sevdiğim, harika bir mecra ve burada olmaktan mutluyum. Lütfen hakkımda söylenenlere bu deli saçması şeylere tema etmeyin. Rabbim sizleri iftiradan korusun.
Birinin sizi karalaması kolay mı?
12
5
Görüşünü yaz