Oturma pozisyonunuz ne söylüyor / Karakteriniz oturmanızın göstergesi mi?

Oturma pozisyonunuz ne söylüyor / Karakteriniz oturmanızın göstergesi mi?
Vücut dili; genellikle size kelimelerin yapabileceğinden çok daha fazlasını söyler. Pek çok duygumuz sözsüz olarak iletildiği için ilişki kurmak söz konusu olduğunda vücut dili inanılmaz derecede önemli bir araçtır.

A Pozisyonu
Bu şekilde oturan insanlar çok yaratıcı ve karizmatiktir. Spontane yapıları vardır ve aldıkları kararlar üzerinde çok uzun düşünmezler. Bu durum, sürekli olarak birtakım sorunlara neden olabilir, ancak doğal çekicilikleri, zor durumlardan kurtulmalarına yardımcı olacaktır. Bu insanlar hayatı bir macera olarak görürler ve yeni deneyimlere açıktırlar. Aynı zamanda çok popülerdirler ve kolayca yeni arkadaşlar edinirler, ancak bu ilişkilerin çoğu geçicidir.

B Pozisyonu
Bu pozisyonda oturan insanlar gerçek hayalperestlerdir. Zengin bir hayal gücüne sahiptirler ve hayallerinde tamamen kendilerinden geçerler. Çok anlayışlılardır ve diğer insanlarla kolayca iletişim kurabilirler, ancak bu nedenle bazen kendilerini arka planda tutabilirler. Çok iyi dinleyicilerdir ve kendi duygularıyla kuvvetli temas halindedirler.

C Pozisyonu
Bu kişiler, konsantre olmak ve hareketsiz oturmak konusunda sıkıntı yaşayan karmaşa dolu insanlardır. Zihinleri daima hareket halindedir ve genellikle söyledikleri sözlerin muhtemel etkilerini düşünmeden konuşurlar. Kolayca sıkılırlar ve dikkat süreleri çok kısadır. Çok fazla uyaranın olduğu hızlı ortamlarda adeta parlarlar. İlişkilerinde, hızla ilgilerini kaybedebilirler ve dikkatlerini tekrar çekebilecek birilerine ihtiyaç duyarlar.

D Pozisyonu
Bunlar genellikle rasyonel düşünen, zeki insanlardır. Dakik, düzenli ve tertiplidirler. Evleri genellikle gıcır gıcır temizlenmiş, derli topludur ve her şeyin kendine uygun bir yeri vardır. Biraz içe kapanıktırlar ve kendileriyle ilgili her şeyi kolayca açığa vurmazlar. Yine de çok dürüstlerdir ve dedikodu yapmaktan kesinlikle hoşlanmazlar. Her durumda serinkanlılıklarını korurlar ve bakış açılarını kolay bir şekilde kaybetmezler.

E Pozisyonu
Bu kişiler, hedef odaklı insanlardır ve kariyerlerine son derece değer verirler. Kendileri için iddialı hedefler koymaya önem verirler ve daha azıyla asla yetinmezler. Kişisel bir düzeyde, örneğin sağlık ve sevgi söz konusu olduğunda, yine hedefler koymayı severler. Kendi görünümleri de dâhil olmak üzere her konuda mükemmeliyetçidirler. Bu durum bazen sahip oldukları şeyleri gözden kaçırmalarına neden olur, çünkü her zaman daha fazlasını arzu ederler.

Kaynak: Voorspoedigleven
A SEÇENEĞİ
A seç
B SEÇENEĞİ
B seç
C SEÇENEĞİ
C seç
D SEÇENEĞİ
D seç
E SEÇENEĞİ
E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
10 gü
güncel
Oturma pozisyonunuz ne söylüyor / Karakteriniz oturmanızın göstergesi mi?
7
3
Görüşünü yaz