Kıyafetim karakterimi yansıtır, renklerin uyumuna dikkat ederim mi dersin, yoksa beni beğenen kişiliğimle beğensin karrrrdeşim mi?

Kıyafetim karakterimi yansıtır, renklerin uyumuna dikkat ederim mi dersin, yoksa beni beğenen kişiliğimle beğensin karrrrdeşim mi?
Kişiliğimi kıyafetimle de ön plana çıkarırım, giyimim ve aksesuarların renk uyumuna, yazılı tişört giyiyorsam üzerinde yazan yazıya dikkat ederim mi dersin, yoksa beni beğenen kişiliğimle beğensin karrrrrdeşim. Kıyafet değil içindeki adam önemli mi dersin?
Aşağıdaki görselde kahvede kağıt oynayan yiğidimizin üzerindeki tişörtte kocamı seviyorum yazıyor mesela.
Ben giydiğim ayakkabı, kemer ve kol saatimin kordon renginin uyumuna çok dikkat ederim. Kıyafetimin rengine göre de doğal taş bileklik takarım. Sonuçta insanlar önce görüntüsüyle karşılanır.
6
4
Görüşünü yaz