Sizce gayet normal olan ama çevrenizde garip karşılanan huylarınız var mı?

Fkusna_Huy
Bunlar muhtemelen televizyon sektöründe. Kameranın görmediği alanlar daha rahat bir giyim tarzında
Bunlar muhtemelen televizyon sektöründe. Kameranın görmediği alanlar daha rahat bir giyim tarzında
Yaz kış fark etmiyor, yatarken pijama giyemeyip sadece külotla yatan arkadaşım vardı üniversitede yurtta kaldığımız zamanlar.
Ya da sabah uyandığı anda ilk iş el yordamıyla sigara ve çakmağını arayan arkadaşım vardı. Sigara içmeden gözü tam açılmazdı.
Ben mesela et yemem, balık yemem, tavuk yemem diyorum, şaşırıyor insanlar. Ama köfte yiyorum, döner, iskender, kebap, hemen her türlü ızgara eti yiyorum (ciğer hariç).
Sadece haşlama veya kavurma eti yemiyorum. Kılçığı temizlenmiş olmak kaydıyla ızgara balıkları yerim, tavuğu hiç yemiyorum. İnsanlara bu hep garip gelir.
Bir de arabada deponun dibini sıyırmayınca benzinliğe girmem. Girince de fullemeden çıkmam.
Sizin de var mı böyle garip huy veya alışkanlıklarınız?
Güncellemeler:
1 ay
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! Sizce gayet normal olan ama çevrenizde garip karşılanan huylarınız var mı?
Teşekkürler KS
13
10
Görüşünü yaz