Sohbet

İnsan Ne İle Yaşar Serisi 14: Ben Sordum Need4Read Neler Söyledi?

Merhabalar 🙂 Serimizin konuğu @Need4Read "İnsan Ne İle Yaşar Serisine" ilgi gösterip kendisiyle röportaj yapmamı istemişti. 🙂 Siteye...
3 13

Utanç ve Suçluluk Duygusu

Suçluluk ve utanç sosyal duygulardır, benzerdirler ve sıklıkla birbirleriyle karıştırılırlar. Burns'ün teorisi açısından her birimizin...
3 2
Sohbet

İnsan Ne İle Yaşar Serisi 13: Ben Sordum oɿƚꙅɘɒm Neler Söyledi?

İyi akşamlar 🙂 "İnsan Ne İle Yaşar" serisine gösterdiğiniz ilgi ve harika yorumlarınız için teşekkür ediyorum. 🙂🙏 Serimizin konuğu bu...
4 6
Sohbet

İnsan Ne İle Yaşar Serisi 12: Ben Sordum @mütesellî Neler Söyledi?

Selamlar 🙂 Röportaj serimize ilgi gösterip harika yorum yapan ve yine harika sorularıyla KS'yi daha anlamlı kılan değerli üye...
5 5

Yaşam Boyu Öğrenme ve İçsel Gelişim

Bir çocuk doğduğunda kendisini önceden oluşturulmuş bir ortamda bulur. Anne ve baba yürümeyi, oturmayı, koşmayı, konuşmayı, giyinmeyi,...
4 8

Utangaçlık ve Özgüven İlişkisi! Utangaçlığımı Nasıl Yendim?

Hata yapmak için kendine izin ver: Kulağa pek sevimli gelmiyor anlıyorum. Ama unutmayın: Roma bir günde inşa edilmedi, her güzel şey de...
5 10

Yalnızlık Sendromu Nedir ve Nasıl Başa Çıkılır?

Toplanın! Sizlere yalnızlık sendromundan nasıl kurtulacağınızı açıklıyorum. Keyifli okumalar 🧚🏼‍♀️ Yalnızlık sendromu nedir? Yalnızlık...
3 2

Kaderi yeniden çizmek mümkün olsaydı, neden değiştirmek isterdin?

Aile, sevgili , istediğin zaman ve konumda olmamak mı?
7 3

Erkeksiz bir dünya?

Erkeklerin olmadığı bir dünya nasıl olur sizce hem erkekler hem kızlar yorumlarınızı bekliyorum
1 3

Hayattaki pişmanlığını?

Keşkeler işte
2 3

İnsanların arasına fitne fesat sokar mısınız?

Siz sokmuyorsanuz bu fitne fesat sokanlar kim?
6 15

İnsanların hangi davranışları normalleştirmesine tahammülün kalmadı?

Arkadaşlar herkese aynı olmak, herkese yeşil ışık yakmak, herkese boncuk dağıtmak, herkesle flört etmek, biri olmazsa diğeri olur...
3 7

Yanınızdan neyi eksik etmezsiniz?

Herhangi bir nesne her hangi bir duygu veya ne olursa artık size göre.
5 1

Sevgi uğruna ölür müsünüz, yoksa sevdiğiniz için öldürür müsünüz?

Sevgi, bazen insanı sınırlarını aşmaya ve büyük fedakarlıklar yapmaya yönlendirir. Bu yolda ilerlerken, insan sevdiği için hem kendi...
5 6

Zenginlik mi yoksa çekicilik mi? Sizce hangisi daha önemli?

Tarafını seç ve kimsenin merak etmediği yorumu yap
12 14

Tüm gözlerin üzerinizde olmasını seviyor musunuz?

1 9

Öne Çıkanlar

Özelden özele akıl yürütme nedir, ne için söylenir? Bilenler var mı?

Bir dizide böyle söylendiğini gördüm ve aşırı merak ediyorum. Özelden özele akıl yürütme nedir? Bu bir düşünme biçimi falan mı?...
1 2

Şöyle yaratıcı troll komik doğum günü mesajı lazım, en komik doğum günü mesajları neler?

Klasik cümleleri sevmiyorum mizahim da iyidir ama gelmedi bu konu hakkında bir şey aklıma
11 23

Bir insanın yüzü güzel olucagına bahtı güzel olsun diyorlar, bu söz ne demek?

kim demiş niye demiş ki? Güzel olursan bakan olur ilgilenen olur begenen olur ama hep sıradan günler olur. Bahtı güzel olunca herşey...
3 2

Sürekli saati çift görmek ne anlama gelir? Biri beni mi düşünüyor?

Arkadaşlar ben bir kıza aşık oldum denebilir ondan sonra sürekli saatleri çift görmeye başladım. :( 11:11 14:14 19:19 gibi yani dedim...
9 0

Mutluluğunuz daim olsun ne demek?

Mutluluğunuz daim olsun ne demek , ne anlamda söylenir?
4 5

27 yaşına geldim ama bir şeylere geç kalmış gibi hissediyorum. Benzer duyguları yaşıyor musunuz?

Arkadaşlar bi kaç ay sonra 27 olacağım. Bişeylere geç kalınmıştık hissi var. Ne bileyim sanki bu yaşlara gelince her şey çok daha farklı...
98 117

Hayattan nasıl zevk alırım?

hiç bir şey yapmıyorum hiç bir şeyden keyif almıyorum hiçliğe doğru sürükleniyorum
59 79
BiBilen Cevap Paylaştı

Dikkat dağınıklığı nasıl giderilir?

Soru çözdükten sonra çok yanlışım çıkıyor
55 44
YÜKLENİYOR...