Sizce nasıl daha güçlü olabilirim?

Çok pasifim. Az konuşan eleştirilmekten korkan daha doğrusu kendimi ifade edemeyen biriyim. Çulsuz bir öğrenciyim. O yuzden arkadaşlarim beni kaale almaz. Sıramda tek başıma oturur sepet gelir sepet giderim. Ms hastasiyim gün boyunca kendimi bitkin ve halsiz hissediyorum ve atak geçiriyorum. Unutkanliğim ve konuşma bozukluluğum var bu da hastaliğimin etkilerinden bir kaç tanesi. Çok yalnızım insanlar bana tepeden bakiyor. Oysa sorsalar herkes iyilik timsali herkes merhamet sahibi yardimseverdir. Hayatımda çok fazla boşluklar var en son ne zaman mutlu oldum güldüm bilmiyorum. Yürürken somurtuyormuşum yani öyle diyorlar gülümsemek için neden yok ne yapiyim. Hayallerim var insanlara faydalı bir doktor olmak. Güçlü bir kadın bir anne bir birey bir vatandaş olmak istiyorum. Ama asosyalim. Çünkü kimse beni sevmiyor. Hayallerimle dalga geçiyorlar. Haa birde takintilarim var. Bir insanın bir kırıcı lafı beynimde dönüp dolaşıyor çıkış bulamiyor. Sizce güçlü biri olup hayallerimi gerçekleştirmek ve kendini aktif bir şekilde ifade edip hayatımı bu tekdüzelikten kurtarıp daha sağlıklı bir yaşam için nasıl savaşabilirim. Kendimi tekrardan nasıl diriltebilirim. Çok monoton bir hayatım var kaygılı stresliyim. Sürekli ağlıyorum. Kendimi ifade edemiyorum insanlar ağzımdan girip burnumdan çıkıyorlar ve ben tek bir laf bile edemiyorum. Tuvalette banyoda kıyıda köşede ağlıyorum. Kendimden rahatsızım. Namazda kiliyorum kuran okuyorum herşeyi yapiyorum psikologlari dinledim. Olmuyor. Peki siz nedersiniz? Ne yapmaliyim. Siz ne yapardiniz?
Güncellemeler:
3 gü
#############
15 sa
Allah hepinizden razı olsun...👋
Sizce nasıl daha güçlü olabilirim?
67
31
Görüşünü yaz