Arkadaşlar bu zeka geriliğimi?

Lise stajimi yaparken bana 1 klasör verip, karşı binaya götürmemi istiyorlardı (ayakçiydik bütün stajyerler) bende karşı binadaki doğru makama götürüyodum ama diğer odalara uğrayıp, geldiğim binaya götürülcek dosya var mı diye sormayi unutuyordum. Bunu DEFALARCA YAŞADİM 9 AY BOYUNCA
aklima takilan biseydi yoktu ama sürekli unutuyordum. Günlük hayattada böyleyim, her gece dişarı çöpü çıkarmayı unutuyorum çıkarsamda kovayi almayi unutuyorum
Yapacagim en basit işi bile ciddi ciddi not alıp, o notu cebimde taşimam gerekiyor salak gibi.
Abime sigara alacagim hangi sigarayi alacagimi defalarca söyleyip üstünde içtigi sigaranin kutusunu veriyor bana yanimda götüreyim diye.
Vitamin ilaçlarim vardi hep bu ilaçlari içmeyi unuturdum ilaç gözümün önünde olsa bile unuturdum hep sonradan yatmadan önce aklima gelirdi. Hele staja giderken sabah yanima aceleden çantami almayi bile unuturdum. Üniversite sinavina giderken yanima çantami almayi unuttum kimligim hep cantamdaydi zaten üniyide kazanamadim :(
babam arabayi park ediyor, arabayi park ettigimiz yeri unutuyorum :(
Bu bende özgüven eksikligi yapiyor kendimi salak gibi hissediyorum birsey düşünemiyorum adeta BEYNİM DURUYOR MAL GİBİYİM

MR ÇEKTİRDİM BİSE ÇİKMADİ PSİKİYATRİSTE GİTTİM DİKKAT EKSİKLİGİ VE ANTİDEPRESAN KULLANDİM BUNLAR BENİ DAHADA SALAKLAŞTİRDİ

Kitap okusam işe yarar mi?
Evet
A seç
Hayir
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
14 gü
Bide okudugumu anlayamiyorum sayisalada kafam basmiyor ama sözelcide degilim öğrendiklerimi çabuk unutuyorum el becerimde yok yetenekli oldugum bisey yok
13 gü
yok mu görüş yazan
Arkadaşlar bu zeka geriliğimi?
1
1
Görüşünü yaz