Herşey çok ağır herşey çok zor kendimi öldürmemek için zor tutuyorum herkese zarar vermek istiyorum?

O kadar yoruldum ki artık herşeyden herkesten insanlardan ben dünya iyisiyim demiyorum ama etrafımda bir tane doğru düzgün insan yok hayat şu son zamanlarda o kadar üzerime geliyor ki hiç birşey düzelmiyor hiç bisey iyi değil herkese ve herşeye karşı çok kızgınım. 21 yaşındayım ama 60 yaşında kadar ruhen yorulmuş hissediyorum. Annem bana sahip çıkmadı kendi hayatını önde tuttu bana karşı da soğuk umursamaz ilgisiz başka şehirde yaşıyor konuşmuyoruz görüşmüyoruz zaten ona karşı çok kızgın ve nefret doluyum sevmeye çalışıyorum ama sevemiyorum bir türlü bencil ve vicdansız duygusuz bir kadın olduğu için hak vermeye çalışıyorum ama bir insan çocuğuna nasıl tutunmaz nasıl bosverebilir. Babam da sevgisiz soğuk bir adam öğretmen okuldan geliyor yemek yiyip uyuyor evli zaten karısıyla da aram iyi değil soğuk donuk bir kadın oda benle hiç ilgilenmez umrunda bile değilim O kadar yanlızim ki insanların beni görmemesinden umursamamasindan nefret ediyorum. Herkese karşı böyle içindekileri kusasim var psikolojim çok kötü babamda hayvan gibi bağırıp üstüme yürüdü bugün boktan bir konudan. Dayanamıyorum artık
Herşey çok ağır herşey çok zor kendimi öldürmemek için zor tutuyorum herkese zarar vermek istiyorum?
4
2
Görüşünü yaz