Rüyamı Yorumlaya bilirmisiniz?

Merhaba arkadaşlar,
bu Rüya benim için gerçekten çok önemli. Okadar önemliki hiç üşenmedim burdan bir hesap açtım kendime. Herneyse
Yaklaşık 3-4 sene önce bir arkadaşımla küstüm. Ve gerçekten arkasından yazını tuttuğum tek kişidir. Bu arkadaşım benim için çok kıymetlidir sebebini bende tam olaraktan bilmesemde.
Küstükten sonra ilk defa bir arkadaşımın arkasından ağladım ve hep ondan bir geri dönüş bekledim. Hiç dönmedi o ayrı.
Belkide bilinç altı diyeceksiniz ama bundan 4-5 ay önce benim için çok anlamlı rüya gördüm. Bir çok rüya gördüm arkadaşım hakkında ama sadece bu rüyayının her detayını hala hatırlayabiliyorum.

Rüyamda evde yanlız otururken küs olduğum arkadaşımın Nişanlısı ve Ablam eve giriyor ve biz kocaman bir yemek masasına oturuyoruz. İlk başta nişanlısı be Ablam yüzüme bakarak sadece sırıtıyorlar ve ben bir kaç defa “ne oldu” diye sorduktan sonra Nişanlısı cebinden telefonunu çıkarıp bana uzatıyor. Ve “bizim kız seni çok özlemiş” diyor. Resimde Küs olduğum arkadaşım yere yani zemine siyah bir boyayla beni nekadar çok özlediğini ifade eden bir söz yazmış. Evet aynı kekolar gibi ama yapmış hahah. Ben okadar çok seviniyorumki, heyecandan okuyamıyorum bile tam olarak ne yazdığını ve çok uzatmadan telefonu geri veriyorum. Çok sevindiğimi belli etmemek için. ve bir yandanda ablam bana bakarak sırıtıyor “hadi yine iyisin, benim sayemde” der gibi.
Neyse güya ertesi gün bunlar bize gelceklermiş tekrardan ve biz busefer küs arkadaşıma sarılıp barışıcakmışız. Ertesi gün oldu kapıdan bütün arkadaşlarım giriyor. Onlara sarılırken bile gözlerim doluyor sevincten. Herkes girdi o girmedi. O ara bende diyorumki “hazır o gelmeden ben bir üstümü başımı düzelteyim. Tam ben kendime çeki düzen verirken küs olduğum arkadaşım giriyor ama benim hazırlanmamı bitirmemi beklemeden geri gidiyor. Yani sonunda yine sarılıp barışamıyoruz. Ama ben nedense buna okadar çok üzülmüyorum çünkü sonuçta sonunda benden özür dilemişti ve bu olayın hatırası olsun diye o nişanlısının bana göstermiş olduğu Resimdeki sözleri boynuma dövme yaptırmak istiyorum lakin resmi bulamıyorum. Ama madem resim yok ozaman çınar ağacı dövmesi yaptırayım diyorum ve uyanıyorum.

Biliyorum çok uzun oldu, okuyan olursada çok çok teşekkür ederim. Yurt dışında yaşadığım için türkcem pek iyi değil.
İnşAllah gördüğüm rüya sadece bilinçaltından ibaret değildir. Yorumlayabilen biri olursada çok çok çok sevinirim. Hayırlı Günler :)
Rüyamı Yorumlaya bilirmisiniz?
6
0
Görüşünü yaz