Yardimci olur musunuz?

Surekli olarak icim daraliyor. Butun gun yatmak istiyorum ve kimseyi gormek istemiyorum. Surekli olarak dua ediyorum ama cogunlukla gecmiyo ve icim icimi yiyo. Ne yapmaliyim?

0|1
28

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

28
  • meşgul olman lazım , oyun , dizi , kitap , sinema , temizlik , iş
    ders çalışmak artık aklına ne gelirse , meşgul olursan yaptığın iş ile ilgili düşünürsün ve daralma gider

0|0
    0|0
  • Belki de evden çıkmak iyi gelir. Sevdiğin insanlarla konuş. Sevdiğin şeylerle uğraş. Kafa dağıt. Çok düşünme.

0|0
    0|0
  • Duayı eksik etme. Ailevi ve arkadaş ilişkilerini arttır yanlız kalmamaya çalış. Biraz daha aktif yaşam yaşa.

0|0
    0|0
  • Seni ne mutlu ederdi şu an mesela ve canın sıkılınca yerini değiştir çık dolaş açılırsın

0|0
    0|0
    • 6gün

Cok sey degl aslinda ya mutlu olmak istiyorum dusunmek istemiyrm

• 6gün

Herkesin mutluluk beklentisi farklıdır. Seni ne mutlu eder onun peşinden gitmelisin

• Bende de sosyal fobi var gencligim gitti kimseden fayda yok

0|0
    0|0
  • Bu arada banada oluyor zamanla geçer ama takılma

0|0
    0|0
  • Aynı ben

0|0
    0|0
  • Bir sorunmu oldu

0|0
    0|0
    • 6gün

Insanlar yordu

• 6gün

Guvendigm ve sirtimi yaslamak istedigm herkes aslinda guvenmemem gerekenlermis ve ben bunu cok gec fark ettm

• 6gün

Sanada hayat tercübesi oldu iste bu tercübeler olmasaydı belki ilerde daha kötü sonuclarla karsılasabilirdin

• Çözümü yok bunun

0|0
    0|0
  • Aynısı bendede var ama ben aile kurmak istiyorum ailem yardımcı olmuyor kendimde kimseyi bulamadım o yüzden içim içimi yiyor dua ediyorum her şeyi yaptım yine olmadı :(

0|0
    0|0
    • 6gün

Dua ederk bir nebze rahatlarsin ben oyle yapmaya caliaiyorum

• 6gün

Bilmiyorum bellki de Allah sana oyle guzel bir sey yazmistr ki

• 6gün

YaZmışsa niye beni bulmuyo ya da bulamıyorum onu

Benzer Benceler

Yükleniyor...