Gün geçtikçe sıkılmaya başladım hayattan, sevemiyorum artık hiçbir şeyi darlanıyorum neden acaba? Var mı böyle bir duruma düşen?

Severek yaptığınız ne varsa bir düşünün. Yaptığınızda mutlu olduğunuz her ne varsa. Hobiler, aktiviteler, insanlarla ilişkileriniz aklınıza ne gelirse. Zamanla bunlardan uzaklaştığınızı ve artık yapmaya dahi takatinizin olmadığını düşünün. Sadece uyumak gerektiğini hissetmenizi. İşte tam böyle. Ne olmuş olabilir acaba bana. Hayatı ters yaşıyorum gece çalışıp gündüz ölüyorum (uyuyorum ölü gibi) Yani genelde karanlık. Yaptığım işten de nefret ediyorum. Ne olmuş bana acaba?

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Tükenmişlik sendromu değil mi bu? Terapi yönetimini dene derim.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

52
  • Sadece snaa değil. Neden biliyor musun? Elimizde çok şey var ama hala az buluyoruz. Sıcak su , sıcak yemek, sıcak yatak , anne baba kardeş arkadas sevgili... Herşeye doyduk herşey den aldık hevesimizi ve tattığımız duygular artık bize yetmiyor az geliyor. Herşeye ulaşır olduk eskiden insanlar kivi yi görünce aaa bu da ne derlermiş bir kiviyi 4 kişi paylaşırmış o kadar şükürsüz olduk ki. Mesela geceler uyumak gündüzler ise çalışmak için yaratılmış ve biz tam tersini yaparak hayatımızdaki bereketi kaçırdık.

0|0
    0|0
    • Neye ulaşıyoruz pardon birşeyi elde etmek için olması gerekenden çok daha fazla çaba göstermek gerekiyor hayatın ve insanların bu kadar zorlaşması ve bunlarla uğraşmak zorunda olmaktan nefret ediyorum. İnsanlar artık birbirine sevgi ya da saygı duymuyor bir çekişme bir çatışma adeta bir düşmanlık ve savaş var.

• Tamam işte hepsi içinde. Herşey çok kötüye gidiyor. Ulaştığımız şeyi saydım yukarda beğenmediyseniz okumayabilirsiniz

• Depresyondayız bende oyleyım az once nefes alamıyorum dıyodum😂

0|0
    0|0
    • Depresyondayız mı 🤔 kim kim benim ne işim var orda 😂 dalga mı geçiyoruz 😉

• banada öyle oluyor hayatın cılvesi

0|0
    0|0
    • Ben böyle hayatı ayrı cilvesini ayrı neyse sinirlenmiycem daha kötü oluyor 😂

• Büyüyorsun.

0|0
    0|0
    • Büyüyorsun derken hayatın gerçek yüzünü farketmek gibi mi yani olgunlaşmak

• Aynen öyle kardeşim. Şimdilerde zoruna gidiyordur herşey. Bazı şeylere anlam veremiyor olabilirsin. Zamanla rayına oturacak herşey. Sabır...

• Aynen öyle sonu olan bu dünya için mi zoruma gidiyor doğru tanımladın hocam

• Ne iş yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Depresyondasin.😔😔

0|0
    0|0
  • depresyona girme belirtileri

0|0
    0|0
    • Ne diyosun sen olmaz öyle şey ciddi misin?

• niye öyle şaşırdın bildiğin depresyon belirtileri

• Olmaz öyle şey ben girersem çıkamam 🙄 ama bilinç kapanırsa fena olmaz kökten kurtuluruz 😂

Yükleniyor...