Ben mi psikopata bağlıyorum?

Olay anlatacam uzun olur sıkılanlar olabilir ve şimdiden sabır diliyorum okuyacak kişilere. Bugün bir parkın araba park yerinde birisini arabada bekliyordum elimde bir kitap ve biraz müzik vardı genelde insanlar koşmaya gidiyor oraya. Neyse araba park yeri bomboş olmasına rağmen bir araba geldi tam yanıma park etti. Ilk başta huylandim ama neyse ne diyip kuruntu yapmaktan vazgeçtim. Ama bu resmen radyo açıyor veya dizi filan, bir türlü inmiyor arabasından tek başına bir genç. Bakmadım yanlış anlar diye ama içten içe nedense rahatsız oldum. Neyse elbet bir gün gider diye ümit edip gitmesini istemiyordum ama bu hala arabasında baya bir 15 dakika boyu böyle oldu. Bir ara arabasını çalıştırdı ama sonrz tekrar durdurdu iyice sinir olup arkadaşı aradım çabuk gelmesini istedim ve ne hikmetse o an arabasında indi koşusunu yapmaya gitti. Ya sinir oldum ya ben mi kuruntu yapıyorum yoksa bunun yaptığı neydi yani anlamadım
Güncellemeler:
Gitmesini istiyordum*
Delirdim galiba

0|0
712

En İyi Erkek Görüşleri

• Kuruntu yaptığını sende biliyorsun ama bunu başka birinden duymak istiyorsan; Kuruntu yapıyorsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya senin dikkatini cekmek istiyor olabilir sana bakti mi hic

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

610
  • yazan kardesim senbiraz sitres yapmısın kendi halinde biridir okesin zaten kötü anlamda olsaydı sana asılırdı sen arkadsını beklerken içine kuruntu girmiş bunlarherkese olan seler dert etme

0|1
    0|0
  • Artık herşeyi kafana takma feride sayende bide psikoloji okuycam yapma etme 😂

0|0
    0|0
  • Sen kendi kendine bırsey var sanmışsın. Birsey yok yani bunda.

0|0
    0|0
  • okurken niye ciddiye almadım anlamadım

0|0
    0|0
  • Minnosum ne var ki bunda 😅😅

0|0
    0|0
  • Amaaan bir şey yok. Adam farkında bile değildir

0|0
    0|0
  • Evet