Kilo almış birisine neden herkes kilo almışsın der zaten o kişi bilmiyor mu 😅 ? bir de göbekli erkek çok mu kötü?

180 boyunda 75 kilo civarıydım ancak bazı sebeplerden dolayı 92 kiloya kadar çıktım zaten özgüvenim yerlerde kendimi zerre beğenmiyorum bir de herkes kilo almışsın diyor bunu farketmeme ihtimalim yok herhalde 😅 neden herkes yüze vuruyor
bir de göbekli erkek olmak çok mu kötü 😅

0|0
46

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

46
  • Salla gitsin bir ćok sebebi olabilir çok takma kendini begeniyosan sıkıntı yok bâskasına laf düşmez.

0|0
    0|0
  • Boşver iyisin. Beni de her gören zayıflamışın diyo ama 2013 ten beri aynı kilodayım sjskdld

0|0
    0|0
    • 3gün

Tosun gibi oldum da yüzüme vurmasalar iyi biliyorum zaten 😅 zayıflamışsını duymak güzel yine😅

• Bende 180 85 kgyim şimdi çay koydum yemekte yiyip yatcam

0|0
    0|0
    • 3gün

Bende öyle yapıyordum sonuç 92 kilo işte 😂😂😂

• 3gün

Sıkma canını sen ye gitsin mk salla onları bende salliyom ihtiyacım yok onlara duygusuz varlıklar

• 3gün

Yakındır salmam😅😅😅

• 100 kiloyum gayet sağlıklıyım. Ve Dış görünüşüm hiçbir insanı ilgilendirmez.

0|0
    0|0
    • 3gün

Ben sağlıklı değilim sanırım koşarken nefesim kesiliyor 😂

• 3gün

Hergün düzenli koşarsan alışırsın. Hatta hergün değil haftanın 4 günü ya da 3 günü düzenli olarak 1 saat koşarsan düzelir. Koşarken nefes alışverişini dengeleyemediğinden diyafram çabuk şişiyor :)

• 3gün

Doğrudur biraz azimli olmak gerek ben mağlesef değilim😅😅

• Aga benimde boy 180 kilo 74 acayip taktim kafama sen 90 kilo naptin mk hemen vermelisin

0|0
    0|0
    • 3gün

ben 75 kiloyken beğeniyordum kendimi 😅 74 ü niye taktın 😅 benim vermem gerekte bir kez alınca vermesi öyle kolay değil😅

• Utanda az ye diye 😂

1|0
    0|0
  • Birazcık kilo ver 😪

0|1
    0|0
    • 3gün

Verebilsem keşke hemen 😅

• 2gün

Bu eski halim :(((((((

• 2gün

Daha çok elit arabam var havasında son yorum 🤣🤣