Arkadaşlar cidden çok büyük çöküntüdeyim bir bakabilir misiniz?

Şimdiii yaşım küçük ve şu an okula gidemiyorum. Yani 1 sene ara verdim. Neden diye soracak olursanız okulda kimseyle anlaşamadım, özgüvenim neredeyse yok ve evden dışarı çıkamıyorum. Aslında özgüvenim var içten içe de dışarıya yansıtmıyorum galiba. Böyle anlatmak ne kolaymış he bir de yaşayana sorun...
Her neyse 6 ay filan oldu okula gitmiyorum boş oturuyorum evde, canım sıkılıyor. Okula giden arkadaşlarımın yerinde olmak isterdim fakat yedik bu seneyi:/ psikoloğa da gidiyorum hatta 1 hafta sonra üçüncü kez gitmiş olacağım. Sadece ilaç verdi kullanıyorum (ne kadar düzenlidir bilinmez). Ama tek bildiğim şey bu yaşta bunaldığım bunaldığım ve bunaldığım. İş arıyoruz ailecek bana, bakalım. Okuduğunuz için sağolun umarım hakkımda hayırlısı olur.(hepimiz için)

0|2
23

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • En başta özgüvensizliği bırak özgüvensizsen özgüvensizsin bu engel değil
    Okula ara vermen çok saçma bir seneni boşa harcadın
    Kimseye ihtiyacın YOK! Kimseye bağlı değilsin o bu şu demeyi bırak boşver tüm bunları sen ne istiyorsun ona bak hedeflerine bak çabala ve başar

0|0
    0|0
  • kitaplara sarıl benim arkadaşım vardı yine kitap okurdum arkadaşlar sıkardı hep beni. film izle anime izle dizi izle rahatına bak fazla takma bu kadar hayatı 3 günlük dünya.

0|0
    0|0
  • canım arkadaslsrin yoksa biz arkadas olabiliriz ben de lisedeyim

0|0
    0|0
  • peko sorun ne tam olarak neden gidemiyosun okula

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındası bu önmli

0|0
    0|0
Yükleniyor...