Karadenizli değilim ama aşığıyım diyen kimler?

Şarkıları örf ve adetleri konuşmaları acayip hoşuma gidiyor. Hatta şu an sen anlat Karadeniz'e bakıyorum 😃

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

27
  • ıyyyy çok varoş. karadenizlileri de sevmem zaten. çoğu geleneksel görüşlere sahip. ayrıca o diziyi izlemem için ıq seviyemin yerlerde olması lazım.

0|0
    1|1
    • 3gün

Tabi profildeki kötü adam modelinin konusturdugu filmler bide hayat tarziysa kişi sevemez böyle harika yapıtları

• Yarı Karadenizli sayılırım. Müzikleri çok güzel Koliva+Ali Baran'ın söyledikleri vs kültürleride öyle

1|1
    0|0
  • Ben karadenizlileri severim
    Beraber çok çalıştık
    Hele fındık bahçer çok iyi

1|0
    0|0
  • Dizideki oyuncular tam Sürmene şivesi konuşamıyor.

0|0
    1|0
    • 3gün

Üfff mevzuya gel kardeşim napim ben tam sivesiymiş değilmiş. Çokta tatlı bir şekilde yansitmislar surmeneli değil ki adamlar. İçerik ve oyunculuk güzel ona bak. Kadına nasıl değer verilir Karadeniz insanının inancı ve doğru bildiğinden vazgecmeyisi nasıl anlatılirsa öyle anlatmış herifler daha napsin

• 2gün

İşte yurdumun takıntılı insanlarından örnek! Zaten komik olsun diye abartılı konuşuyorlar dizinin içeriği trajik komedi. Ve ellerinden geleni yapıyorlar biraz emeğe sayginiz olsun. Sırf dili Sürmene sivesine uymuyor diye karalamayin.

• 2gün

😂😂😂 harby mi diosun. Ben de senin gibi avellere gūlūyorum ama bir tarafımla gūlūyorum. Nenenin biri gece bahçesine giren adamı vuracak ds eve alacak da cımbızla saçma temizleyecek de torununa yapacak 😂😂 bu saçmalığı ancak senin gibi hayal dūnyasında yaşayanlar normal karşılar. Normal şartlarda o adamı bahçede vuruduktan sknra gidip o kadın kafasını ayrıca tūfeğin dipçiğiyle patlatır..😂😂

• Bitki ortusu dogasi guzel sadece.

1|0
    0|0
  • Ben ben

1|0
    0|0
  • Aşık olamıyorum

0|0
    1|0
  • Karadenizliyim güzeldir insanı yeşilliği doğası

1|0
    0|0