İnsanlardan neyi duymaktan sıkıldın?

bir sus bee
bir sus bee
Bıkmadan aynı şeyi söyleyen tipler oldukça can sıkıcı oluyor. Özellikle yakın çevre papağan gibi aynı şeyleri diyorsa hayat çekilmez oluyor. İnsanlardan neyi duymaktan sıkıldın sıkılıyorsun?

#Melankolii55 #Melankoli55Sordu #KişilikKarakter #KİŞİLİKKARAKTERetiketBenim
Güncellemeler:
Güncel
7gün
Görüşler

2|2
1516

En İyi Kız Görüşleri

• herkesten her şeyi duymaktan sıkıldım artık. özellikle kpss iş konusunda, zamanında doğru tercihler yapamadığım için ya da işlerimin yolunda gitmemesi gibi.

0|1
    0|0
  • Yengemin zengin koca bulsakta rahatlasak lafını duymaktan bıktım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Tipime göre yargılanmaktan, ön yargılarından sıkıldım. Sarışın olmayı ben seçmedim Allah’ın yaratma şekli bu yapabileceğim bir şey yok.

1|2
    0|1
  • Her şeyin zamanla geçtiğini söylüyorlar ama zaman hiçbir şeyin çözümü değil aslında..

0|1
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1314
  • Orası burası ağrıyan sevgisizlikteen dert yananlardan

0|1
    0|1
  • Ben senin yerinde olsam sunu yapardim vb.. sanki sorduk..

0|1
    0|0
  • Ne zaman geçecek bu şişlik? En nefret ettiğim soru bu iyileşince geçecek yani sihirli değnek yok elimde bir günde iyileştireyim

0|1
    0|0
  • “Kafana takma ne yaşadınki? Biraz mücadeleci ol yaşın kaç daha daha erken herşeyiçin hele bir büyü yaparsın erken daha”

0|1
    0|0
  • İlişkiler de hepsi aynı düşüncesi olup yine aynı duruma başlamak ve yine aynı yere dönmek döngü döngü döngü vıcıksınız laaan

0|1
    0|0
  • Kendileri en tepede görmelerin övmelerinden başkalarını aptal yerine koyup aşağılamalarından çok sıkıldım

0|1
    0|0
  • sevgisizlikten dert yananlardan eldekilerin zamanın kıymetini bilmeyenlerden hayat isyan edip acı çekmek için çok kısa anı yaşayın hayatın tadını çıkarın ölümü unutmayarak yanlış anlaşılmasın

0|1
    0|0
  • 'Manken ol' biri bunu söylediği an tokat yemis gibi oluyorum

0|1
    0|0
  • Bir şeyi tekrar ve tekra anlatan insanlardan ve insanların rütin sözlerinden bıktım.

0|1
    0|0
  • Kismet olur evlenirsin nasip bu gelir elbet acele etme diyenlere uyuz oluyorum

0|1
    0|0
  • Değişiyor günü gelir işimden günü gelir iki yüzlülükten günü gelir vs vs liste uzar.

0|1
    0|0
  • zamanı gelince sende sevileceksin. inanmıyorum niye sürekli söylüyorlar garip. hiç samimi değil

0|1
    0|0
  • Çok iyi birisin

0|1
    0|0
  • Saglik sorunlari... Gercekten biktim..

0|1
    0|0
  • Sabır edeceksin

0|1
    0|0
  • bence çok takıyorsun

0|1
    0|0
  • Bencileri dinlemekten bıktım

0|1
    0|0
  • Evlilik ne zaman? sorusu

0|1
    0|0
  • Önemsemiyorum😉

0|1
    0|0
  • Ne yaptın?

0|1
    0|0
  • Kendini ovmesinden

0|1
    0|0
  • Boşver bırak gitsin umursama gibi şeyler

0|1
    0|0
  • Askere ne zaman gidiyon sorularından

0|1
    0|0
  • Yogunum

0|1
    0|0
  • Borclardan

0|2
    0|0
  • Daha ne duruyon evlenmıyonmu demelerınden

0|1
    0|0
  • Herkese yalakalık yapan insanlardan sıkıldım...

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...