Kadına para ödetmeyen erkek cool mudur, yoksa keriz mi?

İyi geceler, gece kuşları😊 Bu geceki konumuz: yanındaki kıza hesap ödetmeyen erkek, Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda Sizin nazarınızda o erkek nasıl bir erkektir?
Tombiktolar da tombiktoymuş he asdff
Tombiktolar da tombiktoymuş he asdff
Güncellemeler:
İsmi Merveymiş zalım merveler yine iş başında 😅

1|2
8880

En İyi Kız Görüşleri

• Bu konunun fakirler tarafindan abartildigini dusunuyorum sjdjsjs

Yemekte hesabi odedi diye hicbir erkek batmayacagi gibi, kizlar da iliskisine sifie harcama yapiyor demek olmaz.

Benim sevgilim yanimdayken garson gelse hesabi ben odesem o da oyle mal gibi baksa yetmis seksen TL için, daha da muhattap olmam.

Erkek dedigin odemeli daha jestli olmali. Parasini yiyorlar vs. Diyenlere bulasmayayim da o para o para degil yani.. adamlad yuz lirayi para saniyor yok kiz paragöz. Ulan 100 TL icin felsefenin anasini aglatanlara 200 vereyim de cenelerini kapatsinlar.

3|2
    1|3
    • Bayaacagi gibi derken elim tetelemis. Batmayacagi gibi demek istedim.

• Bu yazıda beni acıtacak bir gerçek arıyorum... bulamadım.

• Ulan ne guzel yazdin be 😂😂 bu para o para degil anlamiyorlar iste

• Hesap ödeme işini çok abartıyorsunuz. Davet eden öder, bunun cinsiyeti olmaz. Sürekli dışarda takılıp lüks mekanlarda yemek yiyen insanlar daha sonra hesap ödemekten şikayet ediyor. Bu ne rezil bir davranış şeklidir?

Asla ikinci defa hesap ödetmem kimseye. Erkekler de ödemesin yahu. Paran yoksa da dışarda yeme bu kadar basit

0|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Erkeğe hesabı kitleme kombini nedir ya😂😂😂😂😂😂😂😂
    Erkekler de hatunu öpme kombini yapar😂😂😂
    Parası çok olan ödesin hocam fakir odemez zaten😉😉😂

3|3
    0|0
  • Hesabı öderim sorun yok ama kullanıldığımı hissettiğim anda güle güle sana elveda..

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

8678
  • Kendini kullandırıyorsa kerizdir. Bri vardı kızın eline 5 binlik kredi tutuştururdu sürekli. Kız parayı yedi yedi ayrıldılar sonra fkdjdnbf

0|3
    0|0
  • Yani bu kombine kaban eee erkek daha çok şeydir ee şey salak.🙈

1|1
    0|0
  • Kadinin da ara sira jest yapabilmesine imkan taniyin. Tamam cok minnossunuz da her zaman asiri israrci olunca ya da bunu bir kanun gibi dayatinca bu bazilarimizi geriyor beyler bilginiz olsun.😏

1|3
    0|0
  • Kerizdir arkadaşım. Yıl olmuş 2019. 7,5 milyar insanın yaşadığı dünyada neden elalemin karnını doyurayım? Kendi emeğimi neden başka birine sırf cinsiyeti yüzünden peşkeş çekeyim? Hesap ödetmek isteyen kadın da nafaka isteyen kadınla eşittir ve ikisi de dilencidir.

1|3
    0|0
  • İkili ilişkilerde hesabı ödemek, bir statü göstergesidir. Fakat ilişkinin başlarında bu statüyü gösterme çabası, gelecekleri için tehlike arz eder. En iyisi, koşullar gereği kim ödeyebiliyorsa o ödemeli, iki taraf da denk ise herkes kendi hesabını ödemelidir.

1|2
    0|0
  • Centilmen Erkektir. gururunu kırmamak adına erkegin hesabi ödemesine izin verebiliriz. Lakin hayat müşterek surekli hesabi erkege kitlemek keriz yerine koymak doğru olmaz. bencil olmamak lazım yeri geldiğinde kadında erkeğine bir şeyler ısmarlamalı gönlünü hoş etmeli.

0|5
    0|0
  • Hayatım da bir kere bile erkeğe hesap ödetmedim sevgilim olmadı ama flört veya arkadaslqeımla çok dışarı çıktım o ödese bile o gün içinde karşılığını verdim yani yemek ısmarladıysa akşamı hemen içeçek bir seyler tatlı va ısmarlarım böyle yaptığım için de hiç pişman değilim hep yaparım

0|5
    0|0
  • Adamın dibidir. Tabi hesabını ödediği kadın buna değecek biriyse. Yoksa ne para avcısı kadınlar var. Onlara günahını bile vermeyeceksin.

1|5
    0|1
  • Şimdi bu karşındaki insana göre değişir eğer hiç tanımadığım biriyse zaten bir çay içerim en fazla. Onuda ya o öder ya da ben ama asla cüzdanım da para olmadan hiç kimseyle bir yere oturmam. Ayrıca karşım da ki nişanlım ve ya ciddi düşündüğüm biriyse ha ben ödemişim ha o ne fark eder?
    Ayrıca kızlar kendi ayaklarınızın üstünde durun esmersoy gibi eğer kadının yanın da erkek varsa cüzdana gerek yoktur demeyin.

0|1
    0|0
  • Biz babamizdan oyle gördük. Masasındaki kadina hesap ödeten gitsin etek giysin.

5|1
    0|2
  • Başlarda erkek nezaketen öder de daha sonra kimin canı ödemek istiyorsa o öder paranın önemi yok birlikte vakit geçirmek önemli olan. Sende olur onda olmaz birbirinizi her alanda tamamlayarak yasamak lazim

0|1
    0|0
  • Lafa gelince koca dağları ben yarattım havası hesap ödemeye gelince "elini cebine atacak abi yeaa" cebine göre yaşa ozaman güzel kardeşim gözüne giricem diye lüks yerlere gitme. Mütevazi yerlerde bir çay iç 3 tl yide ödemiyceksen götürme. Yanındaki kızda fazlasını isteyecekse yol ver gitsin erkek adam kadına para ödetmemeli

0|2
    0|0
  • ay çok etkileyici 😍, cool luk ya da kerizlik birikimiyle ilgili şimdi yoksa ama yinede kredi çekip ödeme çalışıyosa keriz demem de kendini kandırıyo derim ya da bu kadar iyi olmasın derim heralde, var da ödetmiyosa cool

0|2
    0|1
  • Yenilenin içilenin lafı olmaz. Gerçek bir dostsa hiç aklıma gelmez. Karşıdakinin niyetini hemen okurum. Kendini akılı sanıp, kâr ettiğini düşünen tipler zaten ilk görüşmede kendini belli ediyor veya en azından ben anlıyorum. O tiplerin fiyatı, o yemekte ödenen hesap kadar zaten.

1|1
    0|0
  • Ne kadar abarttınız bu hesap işini ya. Dışarda babam bile para ödetmez bana. Çiftler duruma göre takılmalı. Kimseyi mahçup etmeye zor duruma sokmaya gerek yok.

1|4
    0|0
  • Kadına para ödeten erkek adam değildir. ama bazı kızlar var ki sırf parasını yemek için birlikte oluyorlar, insanları tanımadan fedakarlık yapmak aptallıktır bence

0|2
    0|1
  • Genel anlamda erkek ödemeli ha kızın içinden gelir teklif eder etmelide. Ama bazı erkeklerde cidden çok garip ya bunların lafını yapmaları garibime gidiyor. Hayır hatun kısmı kalkıp parayı uzatsa utanmayacak mı?

0|2
    1|2
  • Zarif adamdır bir kere..
    Kaldıki karşıdaki kadın bile olmasa hesabı ben ödeyeceğim kavgası yapan cömert bir milletiz biz

0|5
    0|0
  • Resim ve resimdekiler korkunc.. 🤣 Bana göre saygısız olur, bunlar karsilikli olmali surekli diretirseler biz öderiz erkegiz diye; karşındaki kişiyi yok saymis saygisizlik yapmis olurlar.

1|3
    0|0
  • Kendini düşüren kadın kerizliğidir. Erkekte suç yok.

2|3
    0|0
  • kadın parası yıyen erkek karaktersizdir.. ellemeyın en fazla keriz derler! keriz olmak karaktersiz olmaktan evladır!!

2|1
    0|1
  • Erkek adamlik yapiyor eyvallah da kizin onunla parasi icin gezdiginin farkinda degilse kerizdir.

0|3
    0|0
  • Neden erkek ödüyor ki?

Bana göre Alman usulü olmalı,
    Herkes kendi yediğini ve içtiğini ödemeli.

0|3
    0|0
  • Valla birader tabi erkek ödemesi lazımda benim bir sevgilim vardı kız bildiğin beni ekonomik krize sokmuştu 50 kilokız lan o yemeyle nasıl 250 olmıyor o hayret ediyorum kız bir oturmaya 2 kişilik karışığı tek gömüyodu ya hergittipimizde hasap 150 çaaatt ben valla kıymalı pide yiyodum hemde tek 😂😂😂

0|1
    0|0
  • alman usulu arkadaş grubunu içindir
    başbaşa dışarıya çıktığım kadın düşmanım olsa bile yakışmaz bana

0|1
    1|1
  • Çool olduğunu sanan keriz. İkimizde eşit şartlardayken neden ısrarla ödemek isterler anlamıyorum.

0|4
    0|0
  • Birkaç kere ödeyince cooldur ama sürekli ödüyorsa da kerizdir yani 😀

0|4
    0|0
  • Ödemeli ödememeli gibi boş şeyler düşünmem. Her ne durumda olursa olsun uygunluğa bakarım ben.. Sokayım öyle kuuluga muuluğa

1|1
    0|0
  • Kızların yorumlarını okudum da gerçekten bunu kerizlik olarak görenlere anlam veremedim. Bence bir kadın kolay kolay hesabını erkeğe ödetmemeli ve kendi ayaklarının üzerinde durabildiğini rahatça gôstermeli.

1|1
    0|0
    • Ben karşılıklı olmasını isterim. Bir gün ben bir gün o. O beni yemeğe götürse ben de onu tatlı yedirmeye götürmek isterim.

• Bir şey düşünülmemesi gerektiğini düşünüyorum açıkçası :) bazen erkek bazen kız ödeyebilir, cool ya da keriz diye fişlemek çok yanlış :)

0|2
    0|0
  • Duruma göre değişen hadisedir. Kadınına göre olayın gelişine göre birbirlerine verilen değere göre değişir. Ama bile bile srekli oluyorsa evet kerizliktir.

1|1
    0|0
  • Yahu centilmen adam gibi adamdır. Daha neler ya. Erkek dediğin yanındaki kadını koruyan kollayan olmalıdır. Ama kadında arada ödemelidir. Hep erkekten beklememeli.

0|1
    0|0
  • Eğer ayda yılda bir gidiyorlarsa erkeğin ödemesi çok da problem olacak bir şey değildir erkek için ama bildiğim insanlar var haftada 3-4 gün en az kafeye gidiyorlar ve hesap sürekli çocukta baya para kitliyor yani hanfendi arkadaş ve cidden yazık çocuğada biraz anlayışlı olmak lazım. Kısacası eğer sık sık gidiliyorsa herkes yediğini içtiğini ödeyebilir belli zamanlarda jest vs zamanları hariç onlar insanın içinden gelir yapılır onun dışında dediğim gibi ama ayda yılda bir giden insanlarsa erkek yanındaki kişiden para almamalı küçülmek gibi duruyor çünkü o zaman.

0|1
    0|0
  • O.. luğun versiyon güncellemesi gelmiş hali bu görselde ki olay.

2|1
    0|0
  • Yazik ya kadinlar ne hale geldi bu nasil bir ucuzluk

1|4
    0|0
  • Centilmenlik doğuştan her kadının hakkı değil, sadece hanımefendi kadınların hakkıdır.

1|1
    0|0
  • Surekli erkeğin hesabi ödemesi taraftarı değilim o yüzden ikimiz anlaşıp bir o bir bn oduyorum zor ikna oluyorsunuz bu konuda

0|2
    0|0
  • Süzme keriz neden hep erkekler ödüyorki anlamadım gitti😅

0|2
    0|0
  • Yerine gore odenir hesap. Surekli tek tarafa hesap odettirilir mi? Satilik miyiz ki kendimizi paza. rlayalim? Togbe togbe.(Bu arada bilerek v yerine g harfi kullaniyorum. :) )

0|0
    0|0
  • Olması gereken bu. Kadına hesap mı odetilir? Tiksindirici😂

0|1
    0|1
  • Illa her seferinde erkegin hesap odemesi gerekmiyor ben bu konuda rahatsiz oluyorum kendimde oduyorum

0|1
    0|0
  • Yani ben yanımda para olunca öderim tabi ama param olmadiği zaman da o öder bu kadar basit :)

0|1
    0|0
  • Bana göre ya gelenekçi ya da çekingen.
    Ben olsam ne yapardım?
    İlklerd hep ben öderim, sonra sonra ortak hesap açarız. Öyle de oluyor zaten.

0|1
    0|0
  • Bunu bir kadın bilerek yapıyorsa erkeğe eğer erkjek kerizdir ama centilmenlik gereği erkeğin hesap ödemesi karizmatiktir.

0|1
    0|1
  • Kadın erkeğin yanında hesap ödeyemez.
    Biz böyle gördük

0|1
    0|0
  • Ben ödemem kendisi ödesin çünki ben ödeyince hemen diğer kızlarla telefonda benim gibi adamla dalga geçiyorlar nasıl bir kardeşim bbuldum kızlar hesabımı bile kendisine ödetiyorum

0|1
    1|0
  • Böyle kategorize etmeye gerek yok ya gerekirse kadın da öder hesabı, nedir yani..

0|3
    0|0
  • Herkes yediği içtiği şeyi ödesin gerek yok böyle artistliklere

1|2
    0|0
  • Ne abarttılar şu hesap ödeme işini... Götürmeyin totonuz yemiyorsa!

1|1
    0|1
  • Kadına ödetmiyorsa keriz
    Karısına kızına ödetmiyorsa cool

0|1
    1|0
Daha Fazla
114
Yükleniyor...