İçiniz sıkıldığı zaman neler yapıyorsunuz?

Bazen bir daralma hissi gelir , her şey sıkar insanı, morel bozukluğu değil ama keyifsizlik olur , işte o zamanlar da çözümünüz nedir?İçiniz sıkıldığı zaman neler yapıyorsunuz?

0|6
5374

En İyi Kız Görüşleri

• Dua ederim, sevdiğim dizilerin, filmlerin kısa bölümlerini izlerim, müzik dinlerim, anneme sarılırı, bir sürü şiir , söz okurum, komik videolar açarım.

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarıma gidiyorum

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• yatıp uyumak istiyorum sanki uyursam gececek gibi..

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5172
  • Sıkılan can iyidir kolay çıkmaz diye kendimi avutuyorum

1|0
    0|0
  • La havle çekerim, abdest alırım yürürüm uzunca yürürüm müzik eşliğinde iyi geliyor.

1|0
    0|0
  • muzikler..
    tek sığındığım liman..

2|0
    0|1
  • Odaklanma fokus yani problemi modern insanlarda yüzde 90 civarında.
    Çeyrek odaklanma kapasite ile bir iş yaparsanız can sıkıntısı gelir.
    Yarı odaklanma kapasite ile bir iş yaparsanız mutsuzluğa yol açar.
    Boş zamanda seramik yaparım, ispanyolca derslerim devam ediyor.

1|0
    0|0
  • eğer o an evdeysek ve iç sıkıntısı yaşıyorsak evden dışarı çıkıp biraz dolaşmak iyi gelir. birde ruhumuzu daraltan bu sıkıntının gitmesi için yesil renk huzur verici olduğu için doğada bir yürüyüş ya da deniz kenarına gitmek iyi gelir.. bide sufi sohbetlere katılabiliriz

1|0
    0|0
  • Bence kişiden kişiye değişir fakat bazı yöntemler var meselâ ılık bir dus 2 kare çikolata vanilla koklama dışarıda iseniz ve hava güzel ise çıplak ayak ile çimenlerde yürüme rahatlatıcı meditasyonlar dinleme gibi olabilir...

1|0
    0|0
  • hemen kendimi sokağa atıyorum hemen hiç durmam.. zaten şimdi yazlığa gideceğiz seçim sonrası deniz vakti gelince deniz en büyük keyif..

1|0
    0|0
  • Kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur ayetine uymaya çalışırım. Ve emin olun çok rahatlarım.

2|0
    0|0
  • Film kitap müzik koşu ve köpeklerimle ilgileniyorum ve terapi gibi geliyor. Herkese tavsiye ederim. Keyifli geceler.

1|0
    0|0
  • şu an canın sıkkın mesela üstümde yorgan var. Kulaklığı taktım müzik çalıyor. Bir yandan KS de kafa dağıtıyorum.

25/03/2019
    Pazartesi
    00:48

Bugünde böyle olsun

1|0
    0|0
  • Çikolata, kola, uyku. Uyandığımda ohhh miss bir şey kalmaz 😊

1|0
    0|0
  • ben bu duruma 'bataklık sendromu' diyorum. eğer bende ne zaman senin gibi bu ruh haline girsem hemen kendime şu telkini veriyorum: "sakin ol, çırpınırsan daha çok batarsın" o yüzden mümkün olduğunca sakinleyip daha önce denemediğim/yapmadığım yeni maceralara atılmaya çalışıyorum. çünkü farklılık hissi bana tüm bu moral bozukluğunu unutturuyor. (bknz: daha önce hiç dinlenmemiş bir şarkı, tarzın olmayan bir film, tarzın olmayan bir oyun...) eğer bunlar yeterli olmassa yeni şeyler farklı insanlar görmek için yürüyüşe çıkıyorum. hatta bazen hiç bilmediğim yerlerde buluyorum kendimi. bu durum için benim çözümüm; kırılmış önyargılar ile farklılık ve yenilik.

2|0
    0|0
  • Bu tarz durumlarda temiz hava yürüyüş çok iyi geliyor ama bazen dışarı çıkmak bile istemiyorum
    Kendi kendine geçmesini bekliyorum

1|0
    0|0
  • Şarkı dinlemek ya da şarkı söylemek. Daha çok slow tarzı ama iç karartıcı değil ümit ve sevgi aşılayan şarkılar. Sanat müziği ve halk müziğimizde örnekleri çoktur.

1|0
    0|0
  • Salya sümük ağlarım 😀. Hatta makyajlı ağlamak daha zevkli

1|1
    0|0
  • içimdeki kötü enerjiyi salıyorum :D
    İçiniz sıkıldığı zaman neler yapıyorsunuz?

1|0
    0|0
    • Kötülük değil olsa olsa kuru fasulyedir o

• @Oneymiss valla sağol ya söylim bunu işe yararsa dua ederiz.

• Valla bende yeni yeni tutturmaya başladım ama hicbiri işe yaramazsa sütü değiştirin.

• Ben ne yapsam fayda vermiyor. Şu sıralar öyleyim aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık fayda vermiyor bişey.

1|0
    0|0
  • Çıkar dolaşırım, dolaşırken insanları gözlemler. Hal ve hareketlerini izlerim. Sahilde takılırım. En kötü ihtimalle komedi filmi açıp izlerim

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum sanırım hic bir sey çünkü canım o an hic bir sey yapmak istemiyor sevdiğim şeyleri sevmiyorum 🙄

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Hayaller, filmler, oyunlar, birde burada senin gibi dostlarla sohbet iyi geliyor.🙂

1|0
    0|0
  • Spor yaparim , arkadaslarla takilirim, kitap okurum, daga cikarim, denize giderim, video games oynarim.

1|0
    0|0
  • Gölün kenarında yürüyüş yapıyorum. Elele aşıkları seyrediyorum. Balık tutanlarla sohbet muhabbet bir bakıyorum sıkıntı yok.

1|0
    0|0
  • "Olacak o kadar"dan bir/bir kaç video fazlasıyla yeter üstüne bir de müzik dinlersem biraz daha etkili olabiliyor.

1|0
    0|0
  • Uyurum , balık tutmaya giderim , piyano çalarım. Bu 3ünden 1 i 😁

1|0
    0|0
  • Yakınsam sahile gider kafa dinlerim
    Evdeysem komedi filmleri açar izlerim

0|0
    0|0
  • resim anlatıyor

0|0
    0|0
  • İki bira alıp balkonumda sigara eşliğinde içip sonra güzel bir uyku

2|0
    0|0
  • bir yarım veya bir saat arabayla trafiğe girmeden rahat bir yolda ruhumu istediği şekliyle bazen aheste aheste bazen süratli bir şekilde arabayla sevişmek iyi geliyor bana

0|0
    0|0
  • Yaktım sigaramı aldım nescafe yi Balkonda takılıyorum

1|0
    0|0
  • Sosyal medya uzerinden yeni insanlarla iletisim kurmaya calisirim.

1|0
    0|0
  • Tavana bakarım duvarları inceler en sonunda ustaya suç bulup işin içinden çıkarım

1|0
    0|0
  • Aha onu yaşıyorum tam şu an.
    Sadece şunu diyorum kendime,
    En zor geceni hatırla, sabah olmadı mı?

1|0
    0|0
  • Arkadaşlardan birini arar dışarı eğlenmeye cikariz.

1|0
    0|0
  • Açik havaya cıkarım, duş alırım ya da internette sörf yaparım. 😎🌺

1|0
    0|0
  • Çözümüm yok, o an ne yapıyosam aynen devam. En fazla evin içinde dolaşırım 😀

1|0
    0|0
  • O an bulunduğum ortamdan uzaklaşıp, temiz hava almak çok iyi geliyor..

1|0
    0|0
  • Sohbet etmeye gelirim tanımadığım biriyle konuşurum kafamı dağıtırım

1|0
    0|0
  • Ya uyurum.. ya dışarı çıkar hız yaparım ya da denizde bulurum kendimi

1|0
    0|0
  • Bir elime viski, diğer elime puro alıp müzik açıyorum.

1|0
    0|0
  • Ortamı değiştiririm. Kapalı alandan doğaya çıkarım. En can dostumla paylaşırım.

0|0
    0|0
  • Temiz hava alıyor.

1|2
    0|0
  • 1 dal sigara ve anılar.

1|0
    0|0
  • Uyuyorum. 👀

1|2
    0|0
  • Uyurum 🙄