Şimdiki senle eski sen arasında fark var mı?

Şimdiki senle eski sen arasında fark var mı?

Hayat sizi ne kadar değiştirdi?

2|1
5943

En İyi Erkek Görüşleri

En İyi Kız Görüşleri

• İyi niyetimin son kullanma tarihi geçti

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5741
  • Evet çok büyük farklar var iyi yönde.

2|0
    0|0
  • fiziki olarak fark var sadece :D kiloluydum kendimi bildim bileli şu an en fitinden görünüyorum. düşüncelerime gelince, 5 yaşındaykende aynı kafadaydım şu anda öyleyim. öğrenmeyi, kendimi geliştirmeyi seviyorum, ama insanlara hep bir adım uzaktan yaklaşmayı tercih ediyorum.

1|0
    0|0
  • Genel olarak aynıyım.
    Eskiden sevdiğim, sevmediğim, hobilerim, korkularım aynı kaldı.

Sadece gerçekleştirmeyi düşündüğüm ideallerim artık sadece koca bir hayal oldu...

Sanırım bunun dışında pek değişmedim.

1|1
    0|0
  • Cok var hem de. Daha cok ve cabuk sinirle nirdim yapilan yanlışa haksızlığa. Cok buyuturdum bunlari gözümde. hatta kafaya da takardim.
    Ufak seylere bile hemen kirilirdim. Daha keskin ve sert cizgilerim vardi.
    Artik o cizgiler yuvarlandi ve yumusadi..

1|0
    0|0
  • Çok fark var ergenlikte üniversitede neden kezbanların peşinden koşmuşum diyorum şimdi acısını çıkarıyorum bastır parayı yurt dışında kızlarla oh be ne naz ne kapris hem 1000 kat güzel kızlar 20 yıldır yaşadığımı anladım

1|0
    0|0
  • Var tabi eskiden çok hopalaydim ayrıldım gibi yanliz kalamam ben kafasindaydim 2 ay 1 ay snra ilişkim olurdu smdi gel sor 2bucuk senedir ilişki yok kız bizi mafetti bela atcam olmucak dönüp dolaşıp beni bulcak oyuzden Allahindan bulsun inşallah 🙏 amin diyin arkadaşlar sevipte üzülenler için amin diyin ✋🙏

1|0
    0|0
  • Ben ayni benim.. hayatimdaki es dost degisiyor sadece

1|2
    0|0
  • Olmaz mi?
    Simdilerde tabi ki daha sakin, sogukkanli ve hosgoruluyum.
    Hi bir de anne oldugumdan bu yana sabir timsaliyim masallah.🙈

1|0
    0|0
  • Bayağı bir fark var en başta 50 kilo fark var. yaş farkı var. ve mutlaka tecrübe farkı var. Dünyaya bakış açılarım bayağı zenginleşti

1|0
    0|0
  • O eski halimden eser yok şimdi ızdırap içinde yorgunum şimdi tutun kollarımdan düşerim şimdi de 🙈 Eskiden insanlar ile iletişim kurmazdım kendi kabugumdaydım mesafeliydim herkese şimdi de mesafeliyim ama o kabugumdan çıkmış olmak beni üzüyor 😪

1|0
    0|0
  • Tabiki var olmaz mı bee şu an daha çok yardımseverim dost canlisiyim

3|0
    0|0
  • Cok degistirdi eski beni özluyorum insanlar yuzunden masumiyet falan kalmyor iyi niyetini yitiriyor insan

1|0
    0|0
  • Tahmin bile edemeyeceğim kadar hemde sürekli gülen gülmeyi seven eski ben yok tüm insanlığa sıfır güven kendi kabuğuma çekilmiş bir benim artık

1|0
    0|0
  • Gün geçtikçe değişiyoruz farklılıklar oluyor elbette ^^

1|0
    0|0
  • Erkeklere olan nefretim her geçen gün biraz daha büyüyor ve artık bir şeyleri kendime saklamayı öğreniyorum. Eskiden fazla dürüst ve saftım.

1|0
    0|0
  • Eski yaşım, şimdiki aklım oldun isterdim. elbet fark var...

1|0
    0|0
  • Eskiden daha sert ve daha keskindim. Artık yaşlandıkça bazı şeyleri görmezden gelebilir hale geldim.

2|0
    0|0
  • Dünki benle bugün ki ben arasında bile farklılık var

1|1
    0|0
  • Eskiden çok içine kapanık, ezik ve özgüveni sıfır biriydim.

2|0
    0|1
  • Değişen yönlerim de var, hala aynı kalması için çabalaladığım yönlerim de 🙄

1|0
    0|1
  • Eski ben iyi biriydi. Çok iyi biriydi saf güler yüzlü herşeye kanan. Şimdiki ben şeytanın çırağı. İyi biri olarak ölebilmek isterdim. Ancak değmez.

1|0
    0|0
  • Çok var hemde ama en önemlisi elalem ne dere kulağımı kapattım keyfime göre yaşıyorum yıllardır👌🏻

1|0
    0|0
  • Evet şimdi ailem var artık ben artık eski ben değilim baya bir akıllandım😬

1|0
    0|0
  • Dünya kadar hemde. aynaya her baktığımda ben böyle biri değildim diyorum kendime😔

1|0
    0|0
  • Çook değiştim. Eskisi gibi takmıyorum kafama hiç bir şeyi. İyice arsız oldum😅😅

2|0
    0|0
  • Daha tecrübeli, insanların çıkarcı yaklaşımlarını hızlıca anlayabilen biri haline geldim.

2|0
    0|0
  • Hiç bir fark yok sadece bir kaç yaş daha yaşlandım hepsi bu 😣😣

1|0
    0|0
  • Bencil deyildim bencil oldm kindar deyildim kindar oldm insan seçmezdm insan seçer oldm insanlar çok değiştirdi Bni

1|0
    0|0
  • Düşünce tarzım sabit, karakterim değişti. Bununla birlikte hayata bakış açımda tabi.

1|0
    0|0
  • Aşırı değiştim tabii artık o eskideki ezik, safoş bir tip yok bazılarının karşısında! Yaş 21 ama eski benle şimdiki ben arasında çok fark var. Şimdi o lisede havalı, tüm dünya benim kafasında dolaşan kız tiplerini görmek isterdim! Hatta buluşacağım ya onlarla! Buluşmaya giderken de sevgilimi de götüreceğim, her kesin hayalini süsleyen, o lise son sınıftaki cool, sempatik, karizmatik, yakışıklı çocuğun o lise 1deki safoş, ezik kızla sevgili olduğunu görsünler de aradaki fark kafalarına bir dank etsin! Hatta kız kardeşimi de götüreceğim ya o dalga geçtikleri kızın şimdi 19 yaşına gelip nasıl da seksi, manken gibi bir kız olduğunu da görsünler bi!

1|0
    0|0
  • asırı var
    kızlara olan nefretim arttı eskiden hiç yoktu iyi bilirdim kızları

1|1
    0|0
  • haziran 21 2017 öncesi ben ile sonrası ben arasında daglar kadar fark var

1|0
    0|0
  • Tecrübe arttı
    Artık karakterli arıyorum güzel veya başka bişey değil

1|0
    0|0
  • Varr olmaz mı artık daha mantıklı düşünüyorum büyüdüğümü hissettim insanların palavralarindan yapmacıklarından bir pay çıkardım kendime daha çok güveniyorum herşeyin üstesinden geldiğimi düşünüyorum bide şey yıkılmadım ayaktayım rolü değilde 🤣gerçekten ayaktayım duruşu veriyorum hayatin kazandırdığı tek şey ailem onlar iyiki varlar siz siz olun ailenizden başkasına güvenmeyin onlar ne yaparsanız yapın hakkınız da kötülük düşünmeyip arkanız da duran insanlardır allahım onları《ailenizde size iyi gelen her kimse 》başımızdan eksik etmesin..😊😊

1|0
    0|1
  • vardır illaki

1|0
    0|0
  • Pek bir fark yok, hala gerizekalıyım.

3|1
    0|1
  • Cok fark yok aslında

Çocukluğumu özlüyorum...

2|0
    0|0