İnsanlar "iyi" leştirilebilir mi?

Bir reklam izledim bu sabah. Verilmeye çalışılan mesajı afyonumun patlayamamasına bağladım zira bu kadar değişik bir son beklemiyordum. Subliminal mesaj olarak düşündüm. Hani zeka yükleyim biraz dedim ama yok... Zeka ürünü bir şey de değildi. Anlam veremedim...

İnsanları mı çiçeğe benzetmişler yoksa sizin gibi otları suya koysak diriltiriz mi demişler, yoksaa ot biziz iyileştirin mesajı mı verilmiş? Anlayamadım...
Neyse, soruya döneyim. İnsanlar gerçekten iyileştirilebilir mi?

1|0
73

En İyi Kız Görüşü

• Ülken için bir iyilik yap ve oyunu iyi partiye ver mi demek istemişler acaba 🤔
    Insanin iyileşebilmesi icin, onu kötü eden şeyden arınması gerekir.

1|0
    0|0
    • Mümkün, eski bir playboyun oynadığı reklamda insanların ülkesinin geleceği adına bir çıkarım gözetmesi ancak bu kadar ironi gözetebilirdi zaten. Yakında Haydar Dümen'in oynadığı bir parti reklamında "3 çocuk yapın, geleceğinize oy verin..." ve dağdaki çoban ile oyunu kıyaslayan Aysun' un "Hepimiz kardeşiz" sloganını görürsek, şaşırmayalım

• Siyaset bu adama neler yaptırıyor şaşırmam valla.

En İyi Erkek Görüşü

• 3 dk boyunca cevap gelmediğine göre, neyse silivri soğuktur :)

Yani iyileştirilebilir parasını verdikten sonra.

2|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

62
  • Mucizeler vardır, umut ettikçe ümidini kaybetmediğin sürece ancak karşına çıkarlar* mesajını vermişler gibi anladım.

İnsanlar ve her canlı iyileştirilebilir.

1|0
    0|0
  • Reklamı izlemedim, netim az. Ama soruna şöyle cevap vereyim,

İnsanlar iyi'leşmez, insanlardan bir halt olmaz. O yüzden doğa artık kontrolü ele almalı ve zararlı böcekleri (!) yok etmelidir.

1|0
    0|0
  • Insanlık için geç bir adım ki ayrıyettrn insanı ancak kendisi iyileştirme bilir

1|0
    0|0
  • insanların iyi ya da kötü olması tercihtir tercihini yapana bir şey yapamazsın

1|0
    0|0
  • bir tarafta göze sokulsa da anlamayanlar bir tarafta önemsiz şeylere fazladan alakasız anlam yüklemeye çalışan sizler bitin artık

0|0
    0|0
    • Geldi iki gözümün çiçeği...

Ne tarafa bitelim annem?

• '' önemsiz şeylere fazladan alakasız anlam yüklemeye çalışan sizler '' başladı yine

• Benim cümlelerimi bana satma!

• istesem de iyileşemiyorum artık.

1|0
    0|0
  • İyileştiren birisi vardı...

0|0
    0|0
    • Sağlık olsun. Dili geçmiş zaman eklerinin hükmü yok

• Meral Akşener de Türkiye iyi olacak diyor. AKP döneminde Türkiye`nin kötüye gittiğini savunan İYİ parti ülkeyi iyileştireceğini söylüyor. Parti programında bu konu yer alıyor. Sübliminal mesaj yok burada. Mehmet Aslan önce MHP`den milletvekili adayı oldu. Sonra İYİ partiye geçti. Bu yüzden reklamda oynatılması şaşırtıcı değil.

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...